• Головна
  • Поточний ремонт: як його провести та від чого залежить швидкість виконання
Новини компаній
15:03, 27 березня 2019 р.
Надійне джерело

Поточний ремонт: як його провести та від чого залежить швидкість виконання

Новини компаній

Протягом останніх років капітальні ремонти багатоповерхівок в Україні майже не проводились. Зараз накопичені проблеми стали головним болем власників квартир, які вимушені оббивати пороги держструктур та керуючих компаній у пошуках відповідального за ремонт покрівлі, стін, ліфтів. Чи є можливість виправити ситуацію знають в керуючій компанії «Місто для людей».

З перших днів роботи нашої компанії в Маріуполі ми отримуємо щоденно кілька десятків заявок на ремонт конструктиву та інженерних мереж будинків. Зрозуміло, що будинки, які десятиріччями неналежним чином обслуговувались, не можуть бути відремонтовані за один рік. Керуючись простою логікою, можна зрозуміти, що сума, закладена в ціну послуги з управління на проведення поточних ремонтів, повинна накопичуватись хоча б протягом кількох місяців.

Деякі ділянки вже давно потребують капітальних ремонтів, які наша компанія не виконує. Усі інші заявки ми з радістю виконуємо, але з урахуванням загального бюджету будинку та рівня його аварійності.

Однією з основних умов проведення поточних ремонтів у заплановані терміни є своєчасність оплати мешканцями послуг з управління. Там, де накопичена велика заборгованість, ми не зможемо виконати закупку необхідних матеріалів та оплатити роботу підрядників. Залучити на ремонт кошти з рахунку інших будинків ми не маємо права. Тому, якщо мешканці бажають жити в чистому під’їзді зі справними комунікаціями, їм достатньо вчасно сплачувати послуги керуючої компанії. За рахунок акумульованих ресурсів ми матимемо змогу виконувати великі обсяги робіт, - відмічають в компанії «Місто для людей».

Ще одна проблема – низький рівень свідомості співвласників багатоквартирного будинку, які звикли вважати, що покрівля, ліфти, прибудинкова територія – це не їх зона відповідальності. Вимагаючи ремонту від керуючої компанії, мешканці забувають, що їх прямий обов’язок - підтримувати свою власність у належному стані. Адже бували випадки, коли наші майстри неодноразово виконували скління вікон у під’їздах будинків, а через певний час вікна знову були побиті. Часто на нещодавно пофарбованих нами фасадах будинків знов з’являються написи.

Незважаючи на це, ми продовжуємо виконувати узяті на себе зобов’язання. Так, минулого року нами було виконано ремонт 102 під’їздів, 10 402 кв. м покрівлі, замінено 10 292 м п. інженерних мереж. У 2019 році плануємо відремонтувати ще 17 019 кв.м покрівлі, 4 610 п.м інженерних мереж, 3 402 п.м межпанельних швів. Також продовжимо виконувати скління, заміну аварійних ділянок інженерних мереж, здійснювати обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання, і ліфтів.

ЗАЯВКУ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ МОЖНА ПОДАТИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(067) 400 10 20; (0629) 48 48 00

Інформаціяпрокомпанію«Містодлялюдей»:

«Місто для людей» - найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, який працює в Києві і 6 інших містах країни. Компанія належить групі MDL, до складу якої входить близько 10 компаній, і управляє 10 млн.кв.м житлової нерухомості. «Місто для людей» пропонує послуги з технічного обслуговування будівель, житлових будинків і прибудинкових територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних і пожежних систем, а також по ремонту будинків і експлуатації ліфтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...