• Головна
  • Метинвесту – с любовью. Мариупольцы сняли новый пиар-клип про «Азовсталь», - ВИДЕО
17:11, 19 лютого 2019 р.

Метинвесту – с любовью. Мариупольцы сняли новый пиар-клип про «Азовсталь», - ВИДЕО

Практически каждую ночь система мониторинга запыленности воздуха, установленная сайтом 0629.com.ua, фиксирует превышение допустимых концентраций пыли в ночное время.

Сегодняшняя ночь не стала исключением.

Метинвесту – с любовью. Мариупольцы сняли новый пиар-клип про «Азовсталь», - ВИДЕО, фото-1

МОНИТОРИНГ СОСТОЯНИЯ ВОЗДУХА - ЗДЕСЬ

Экологические активисты продолжают фиксировать выбросы над «Азовсталью», что и побудило их создать новый позитивный видеоклип про загрязнителя.

«Нас критикують за деконструктивізм в екології та поганому ставленні до заводів. Начебто, не вистачає позитиву. Так от, ми вирішили, напередодні весні, допомогти компанії Метінвест з гарним весняним рекламним роликом. Залишилось додати лого та придбати права на музику і можна показувати хоч на ТРК Украина хоча б на 5 каналі!

Ще одну недимлячу трубу нам обіцяють лише у кінці 2019 року, а до цього часу жодних заходів щодо зниження викидів, шляхом зменшення виробництва на аглофабриці НЕМАЄ! Попереду весна та літо, коли завдяки теплу та інверсіям, значно погіршиться розсіювання викидів і все це, що зараз частково улітає далі від міста, буде залишатися тут у наших легенях!

Остап Семерак чи буде жорстке та адекватне звернення від Міністерство екології та природних ресурсів України до керівництва компанії Метінвест та дирекції ММК им. Ильича щодо СКОРОЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА на аглофабриці ДО момента завершення модернізації? 

Чи треба дочекатися як стане зовсім неможливо дихати та виводити мешканців на вуличні протести? Чи протестувати під міністерством? Яка ВАША позиція?», - написал глава депутатской комиссии по экологии Максим Бородин.

А вот и видеоклип…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #экология
live comments feed...