Ласкаво просимо на відпочинок до Трускавця!

Ритм сучасного життя значно його ускладнює. Кожен, від дорослого до дитини, постійно стикається зі стресами та фізичним і психічним навантаженням. І ігнорування цієї проблеми швидко може проявитись у вигляді різноманітних хворіб та розладів.

Оптимальний вихід у цій ситуації — періодичні відпочинки на природі, вдалині від шумних міст та джерел стресу. Одним з найкращих варіантів в Україні для такого відпочинку є курорт Трускавець, відомий на всю Європу своєю природою та цілющими джерелами.

 Весь рік до ваших послуг

Одна з ключових переваг Трускавця — цілорічна доступність. Природні умови курорту відзначаються своєю м’якістю та комфортністю в усі сезони. А цілющі джерела та розвинена інфраструктура санаторіїв і баз відпочинку дозволяють туристам розраховувати на комфортний відпочинок та відновлення здоров’я на протязі усього року.

 Прекрасна природа і чисте повітря

Трускавець — це гармонічне поєднання чистого повітря, приголомшливо красивої природи та багатого набору мінеральних вод.

Курорт розташований у передгір’ї Карпатських гір, що обумовило особливості його природи. Велика кількість хвойних порід дерев є запорукою цілющого повітря, а рельєф представляє собою гармонічне поєднання рівнин та пагорбів.

Близькість гір — причина м’якого клімату, максимально комфортного для життя і відпочинку: влітку середня температура складає 22°С, а взимку — від 0°С до 10°С.

 Санаторії для відпочинку

Трускавець історично є курортною зоною, відомою ще з XIX ст в усій Європі. Перший санаторій було засновано у 1827 році, коли місто було частиною Австро-Угорської імперії.

На сьогоднішній день у Трускавці функціонує близько 30 санаторіїв, кожен з яких має свої особливості та унікальну програму для відпочинку та лікування.

Більшість лікувальних та відновлювальних програм ґрунтуються на властивостях мінеральних вод. У Трускавці на даний момент є кілька таких типів мінеральних вод, кожен з яких має свої особливості:

  • Нафтуся. Унікальна за складом вода, що комплексно впливає на організм, покращуючи його стан;

  • Марія і Софія. Джерело хлоридно-сульфатно-натрієві води, що позитивно впливає на органи травлення і лікує запальні процеси;

  • Юзя. карбонатно-кальцієво-магнієва вода, що освіжає шкіру і повертає їй природну свіжість;

  • Содова. Застосовується для профілактики каменеутворення і лікування шлункових хворіб.

Варіанти відпочинку

Сучасний Трускавець — прекрасний варіант для відпочинку людей будь-якої вікової категорії. Для тих, хто віддає перевагу спокійному формату прогулянок, є чудовий парк. У ньому можна і просто прогулятись на свіжому повітрі, і покататись на конях чи велосипеді.

Більш молодим та активним туристам доступні подорожі на позашляховиках, гра у пейнтбол, можливість замовлення екскурсій визначними місцями.

Крім того, сьогоднішній Трускавець — місце активного нічного відпочинку. Кафе, нічні клуби, піцерії і інші заклади задовільнять кожного гостя міста.

 У Трускавець разом з «Захід Курорт»

Вибір санаторію для відпочинку у Трускавці та бронювання місця з сервісом «Захід Курорт» займають усього декілька хвилин. На сайті представлені найкращі варіанти для відпочинку, а вибір і бронювання санаторію займають усього пару хвилин.

Також усім користувачам сервісу доступна послуга безкоштовного трансферу до обраного готелю чи санаторію.

Вибирайте найкращі санаторії Трускавця разом з «Захід Курорт» і отримуйте справжнє задоволення від життя!

Ласкаво просимо на відпочинок до Трускавця!, фото-1 Ласкаво просимо на відпочинок до Трускавця!, фото-2 Ласкаво просимо на відпочинок до Трускавця!, фото-3

I

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии