• Головна
  • В Мариуполе не проводят экологическую проверку, подозревают, что подписи поддельные
10:31, 4 грудня 2018 р.

В Мариуполе не проводят экологическую проверку, подозревают, что подписи поддельные

Государственная регуляторная служба саботирует экологическую проверку мариупольских комбинатов “Метинвеста” Ахметова.

Об этом на своей странице в ФБ написал депутат Мариупольского горсовета Максим Бородин.

"Тут нам усім відповідь прийшла з Державної екологічної інспекції на звернення більш 5 000 маріупольців від 29 вересня з еко-акції! 

Виходить так, що ДЕІ готова зробити перевірки (хоча також є питання щодо передачі у Маріуполь приладів для вимірів на джерелах, які пообіцяв очільник ДЕІ) підприємтсв-забруднювачів Метінвесту у Маріуполі, МК “Азовсталь” та МК ІМ. ІЛЛІЧА.

АЛЕ Є, ОДНЕ АЛЕ...

Дозвіл на позапланову перевірку таких підприємств надає Державна регуляторна служба України, яку очолює Ксенія Ляпіна. Приводом для погодження таких позапланових перевірок має бути СКАРГИ мешканців міста на ситуацію. З нашого боку було додано до звернення більш ніж 5 000 підписів, які ми збирали впродовж тижня після еко-акції. Хоча по факту, звичайно, достатньо кілька десятків звернень.

І ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

Регуляторна служба не дає дозволу на позапланову перевірку, при цьому не вказуючи на сайті офіційної причини відмови!

Але з неофіційних інсайдів стало відомо, що нібито причина відмови у тому... ЩО ДЕЯКІ ПІДПИСИ НЕСПРАВЖНІ, ТОМУ ЩО ЧАСТИНА ТЕКСТУ НА ДЕЯКИХ ЛИСТАХ НАПИСАНА ТІЄЮ Ж САМОЮ РУКОЮ!"

Максим Бородин советует обзвонить людей, которые поставили подписи и удостовериться в их подлинности. Но даже сам факт акции, на которую пришли тысячи людей, указывает на экологические проблемы в Мариуполе и может послужить поводом для проверки. 

Напомним, 29 сентября на Театральной площади несколько тысяч мариупольцев в масках и противогазах собрались, чтобы выразить свой  экологический протестЕго собирали через «Фейсбук» с начала сентября, когда в городе сложилась тяжелая экологическая ситуация. На город дул ветер, принося удушливый запах коксохимического производства, загазованность ощущали жители и других районов. Люди начали в Сети пристально отслеживать ситуацию, массово публикуя ужасающие фотографии выбросов. В итоге все вместе приняли решение выйти на мирную акцию в масках в День города.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...