Новини компаній
17:00, 12 жовтня 2018 р.

Іграшки для дітей у дусі STEM

Новини компаній

Що би там не казали сучасні вчителі, навчатись діти люблять так само сильно, як і веселитися. Якщо ви думаєте, що ваша дитина не з таких, спробуйте змінити підхід до навчання. Наприклад, обравши правильні STEM-іграшки для дітей, які не лише розважають, але і дають уявлення про навколишній світ та знайомлять із принципами його функціонування. Таких, до речі, є в достатній кількості на сайті toys4brain.com.ua.

Іграшки як частина шкільного та домашнього навчання

Розумні іграшки дозволяють дитині стати справжнім науковцем, інженером, архітектором... Сучасні роботи, конструктори й інші пізнавальні набори здатні вразити уяву тих, хто зростав ще якихось 10-15 років тому.

Іграшки для дітей у дусі STEM, фото-1

Загалом STEM-манія розпочалась з освіти. І нарешті вона в повному обсязі добралась і до України, разом з всесвітньо відомим брендом LEGO. Так, протягом 2018-2019 року данський фонд The LEGO Foundation планує забезпечити наборами кубиків перші класи всіх шкіл в Україні.

Концепція має назву «Нова українська школа», і вона про те, щоб діти по-справжньому хотіли ходити до школи і насолоджувались часом, проведеним там.

Відмінності сучасних іграшок для дітей

Існує величезна кількість різних іграшок. Варто зайти в перший-ліпший магазин дитячих товарів, щоб в цьому переконатись. Але зараз я хочу розказати більше про типи саме STEM-іграшок - тих, які і навчають, і розважають.

  • Набори для програмування. Це іграшки, що використовують платформи Arduino і Scratch та їх аналоги, які є простим та ефективним способом опанувати основи програмування і кодування.

  • Робототехніка, адже без неї ніяк! Це одна з найпросунутіших тематик STEM. Створюючи власного робота, діти вивчають принципи роботи механізмів, розвивають логічне та творче мислення, а ще дійсно круто проводять час. Допитливі дітлахи обожнюють такі іграшки!

Іграшки для дітей у дусі STEM, фото-2
  • Науково-пізнавальні набори. Проведіть наукові експерименти з мильними бульбашками, складіть макет сонячної системи, або ж роздивіться найдрібніші предмети своєї кімнати через власноруч складений мікроскоп. Важко придумати більш захопливий спосіб вивчати космічні явища, біологію, анатомію, фізику і хімію.

  • Електронні конструктори, або іграшки для вивчення електроніки. Сюди також можна віднести набори електросхем, які є першим кроком до створення різноманітних пристроїв власними руками. Проводити такі експерименти весело і повністю безпечно.

  • Будівельні кубики і пазли. На них варто звернути увагу, якщо дитину цікавить інженерія та конструювання. Такі іграшки сприяють розвитку дрібної моторики, координації і логічного мислення. Від простих пазлів для найменших до складних 3D-моделей, всі вони однаково корисні. Треба лиш точно обрати правильну іграшку!

Іграшки для дітей у дусі STEM, фото-3
  • Головоломки. Настільні STEM-іграшки для розвитку уважності, логічного мислення і технічної кмітливості. Ігри на логіку також привчають дітей доводити розпочату справу до кінця.

Іграшки на свято і на кожен день

Інформація спеціально для тих, хто має дітей, племінників, братів/сестер, і у кого стабільно немає ідей, що їм презентувати на свята. Подаруйте розваги і знання в одному флаконі! Так, мова про STEM-іграшки: нестандартні, корисні й завжди доречні цяцьки для мозку.

Не гайте свого часу заходьте за посиланням toys4brain.com.ua вибирайте улюблену іграшку Вашої дитини!  Гарантуємо, що Ваша дитина полюбить фізику, хімію, біологію а потім і математику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...