Київське міське товариство греків запропонувало кроки для розвитку грецького руху України

З незрозумілих причин у грецькому Русі виник конфлікт та проблеми, яких до цього не було. При цьому, керівництво федерації грецьких товариств України покладає всю відповідальність саме на голову ГС "Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті", доктора наук з державного управління, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Корецького М.Х.

В свою чергу Микола Корецький відмовляється коментувати і судити, чи правдива інформація у деяких ЗМІ, проте він обуренний деякими процесами в грецькому Русі, виступає за мир, злагоду та розвиток грецької культури, мови, традицій в Україні. В зв'язку з чим звернувся до усіх членів грецьких товариств та національно-культурних об'єднань з пропозицією наступних кроків, які потрібно зробити федерації для налагодження нормального розвитку грецького руху України і запобігання сварок і конфліктів між греками.

Список цих кроків:

1. Федерація повинна переглянути свою взаємодію з 5-ю периферією і вийти з ії лав, або хоча б призупинити взаємодію. Повинна визначитись щодо до пошуку інших стратегічних партнерів, наприклад периферію країн Європи.

2. Звільнити Продан із лав федерації, а також інших членів, які підтримують т.н. ДНР і чекають, поки Росія захопить Маріуполь.

3. Призупинити фінансування, якщо фінансує, греків окупованних територій - вимагати від них звіту за свою діяльність і витрачені кошти. Це має бути публічним. Врахувати при розподілі коштів та місць на відпочинок в Греції інтереси членів наших товариств в Одесі, Львові, Києві, Чернігові, Запоріжжі...., всіх регіонів. Цей розподіл має бути справедливим, адже федерація - структура всеукраїнська, а не локальна організація, яка представляє інтереси виключно греків Донецької області.

4. Припинити дезінформацію щодо діяльності ГС "Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті", та навпаки розпочати шукати компроміси у діялності грецького Руху.

5. Зробити публічною інформацію щодо надходження коштів на рахунки Федерації від Уряду Грецької республіки, від благодійних та інших фондів, їх подальше використання. Для цього є сайт Федерації, газета, відповідні заходи. Ввести грантову систему надання коштів на ті чи інші проекти грецьких товариств України.

6. Публічно у засобах масової інформації України та Греції, особливо в САЕ звернутися з офіційною заявою щодо засудження окупації частини Донецької та Луганської областей російським агресором, щодо анексії Криму, щодо засудження колоборантів з грецьких товариств Донбасу та Криму, які пішли на співпрацю та співпрацюють з московьскими загарбниками. Звернутися до Федерацій грецьких товариств країн СНД за підтримкою звернення Федерації грецьких товариств України щодо засудження агресії Російскої федерації проти України.

7. Звернутися до голови периферії країн СНД Івана Саввідіса з вимогою звільнення кремлівських бранців О. Сєнцова, О. Кольченка, представників кримських татар, військовополонених ЗСУ та інших громодян України, яких незаконно утримують бойовики та орагни Російскої федерації.

8. Звернутися до керівництва нашої держави, до уряду Президента Греції, до Вселенського Патріарха з листом підтримки греками України створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви, надання ій Томосу. Засудити дії Руської православної церкви щодо перешкоджання волі Єдиного Українського народу.

У своїй заяві Микола Корецький висловив категорічну думку, що сьогодні греки України мають бути єдиними. Для цього весь грецький Рух повинен сказати своє рішуче oxi росыйському впливу, oxi яке сама Греція висловила, виславши російских дипломатів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии