Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість

Ми відкриваємо для вас світ надзвичайних можливостей, драйву, пригод і веселощів. Видовищне шоу у виконанні кращих циркових артистів світу. Надбання 20-річного досвіду, нові тенденції в цирковому мистецтві і творча енергія колективу дарують Україні нове шоу.

Нове шоу - це вражаюче шоу для всієї родини, ексклюзивне за своєю масштабністю, яскраве феєричне дійство, яке не має аналогів в світі.

Вас чекають відчайдушні канатохідці з Латинської Америки, які порушують закони гравітації і підкорюють величезні металеві конструкції. А також магія з Італії, повітряні гімнасти, акробати, клоуни, вогняне шоу, сучасний балет і герої відомих мультфільмів.

Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-1

Цирк «Кобзов» особливо цікавий для дітей. Окрім шоу, Ви зможете погуляти по цирковому містечку і відвідати цікаві виставки:

- «Міньйони» - зустрінься з жовтими веселими і смішними героями мультфільму «Нікчемний Я» і їх ватажком-злодієм Грю.

- «Кімната сміху» - перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви зможете помандрувати лабіринтом кривих дзеркал і отримати вихор незабутніх вражень, сміху і радості.

Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві спецефекти і декорації ─ все це і багато іншого тільки в цирку «Кобзов»!

Цирк «Кобзов» подарує Вам і Вашим близьким незабутній відпочинок!

Подробиці про шоу в Вашому місті дізнавайтеся у працівників цирку в касах міста або на сайті www.kobzov.ua . Квитки на kobzov.ua від 69 грн.

Слідкуйте за новинами Цирку «Кобзов», підписавшись на наші сторінки в соціальних мережах: Facebook, ВКонтакте, Instagram, Twitter і YouTube.

Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-2
Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-3 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-4 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-5 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-6 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-7 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-8 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-9 Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість, фото-10
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии