Зустріч Андрія Білецького з мешканцями Маріуполя (анонс)

25 серпня о 17:00 у Палаці культури “Молодіжний” відбудеться зустріч народного депутата Україна Андрія Білецького з мешканцями Маріуполя.

Андрій Білецький відомий маріупольцям. Постать Першого командира полку “Азов” нікого не залишає байдужим. У всіх городян залишилися у пам ' яті трагічні події 14-го року, коли сепаратисти захопили місто. Велику роль у визволенні Маріуполя зіграв тільки створений батальйон “Азов”, який створив Андрій Білецький. Пізніше батальйон визволяє Урзуф, Новий Світ, Старобешеве, Мар ' янку. У вересні 2014 року батальйон було розширено до полку. У 2015 році вже полк “Азов” починає Широкинський наступ задля захисту Маріуполя.

Сьогодні легендарний комполку — народний депутат України. Кожного дня стикаючись з несправедливістю у суспільстві та некомпетентністю можновладців, Андрій Білецький разом з однодумцями створює політичну партію “Національний корпус”. Ця політична сила разом з політичними партнерами домагається перемоги українського проекту у нашої країні. Політична платформа партії у загальному вигляді — це чотири кроки які, якщо їх втілити змінять ситуацію в країні на найкраще:

  • Відповідальна влада: покарання персонально відповідальних за катастрофічний стан країни; закон про персональну відповідальність: імпічмент для президента та відкликання народних депутатів; конфіскація у олігархів незаконно виведених та нажитих на віні коштів; перекриття офшорів через податок на вивід капіталів; ліквідація корупції на низовому рівні через тотальне впровадження електронного документообороту.
  • Сильна держава: вихід з ганебного Мінського процесу та орієнтація на перемогу у війні за хорватським зразком; позбавлення громадянства та покарання сепаратистів; контрактна армія за стандартом НАТО, орієнтована на збереження життя та здоров ' я солдат; право на самозахист та мережа резервістів, за прикладом Національних Дружин; україноцентрічна зовнішня політика, незалежна від впливів як зі Сходу, так із Заходу.
  • Економічний прорив: пріоритети фінансування — науково-освітня сфера та інфраструктура (нові автобани й надшвидкісна залізниця); податкова оптимізація через зменшення податкового тиску на малий і середній бізнес та звільнення від податків інноваційних підприємств та IT -сектору; зменшення комунальних виплат для населення через оновлення енергетичної інфраструктури та скасування Ротердам+; підтримка бізнес-ініціатив та стартапів і перехід від сировинної до інноваційної економіки.
  • Позитивна демографія: доплати за кожну новонароджену дитину; підтримка традиційних родин з дітьми; позбавлення підтримки асоціальних елементів (алкоголіків, наркоманів тощо); програма доступного житла для молодих родин; стимули для молодих спеціалістів лишатися в країні та умови для повернення тих, хто виїхав.

На зустрічі з мешканцями Маріуполя відповість на всі питання, які хвилюють громадян. Політика, соціальні питання, війна на сході України, перспективи виборів усіх рівнів та стратегія розвитку партії “Національний корпус” - ось неповний список проблем, які на своїх зустрічах Андрій Білецький обговорює з громадянами України.

Приходьте на зустріч з Першим командиром полка “Азов”, народним депутатом України Андрієм Білецьким!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии