• Головна
  • Чому важливо вчасно звертатися за психологічною допомогою
Новини компаній
14:48, 15 червня 2018 р.

Чому важливо вчасно звертатися за психологічною допомогою

Новини компаній
Чому важливо вчасно звертатися за психологічною допомогою

Життя людини наповнене різноманітними подіями і кожна накладає свій відбиток на психічну складову здоров’я людини, змінюючи її життя. Травматичні події впливають на бачення, якість та спосіб життя. Психологічна допомога повинна бути вчасною, так само, як і медична. Якщо ви помічаєте, що з вами щось відбувається з нижче переліченого, це є приводом звернутися за психологічною допомогою. У людини, яка прожила психотравмуючі події, можуть бути такі симптоми: порушення сну, тривога, занепокоєння, страхи, невизначеність, пригніченість настрою, агресія, дратівливість, неможливість заспокоїтись, погіршення взаємовідносин із оточуючими та інші. Важливо вчасно звертатися за кваліфікованою психологічної допомогою.

Мобільна бригада працює в рамках проекту «Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги, цей проект реалізує Психологічна Кризова Служба.

Психологи мобільної бригади міста Волновахи, надаючи психосоціальну підтримку в прифронтових селах району місцевим мешканцям, проводять індивідуальні психологічні консультації та групові заняття з формування навичок психологічного відновлення.

Програма тренінгів «Навички психологічного відновлення» допомагає підвищити захисні механізми психіки людини, посилити стресостійкість та ефективно долати наслідки посттравматичних проявів. Даний курс складається із занять, які спрямовані на те, щоб пришвидшити відновлення психологічного стану, почуття контролю та компетентності. На кожному занятті формується одна з навичок: вирішення проблем, заохочення позитивної діяльності, управління реакціями, розвиток конструктивного мислення, відновлення здорових соціальних зв’язків.

Детальну інформацію про графік роботи мобільної бригади міста Волноваха можна дізнатися за тел.: 0505684971, 0987506009 (координатор – Ірина Ткач).

https://www.facebook.com/MBVolnovaha/

https://www.facebook.com/groups/PsychologicalCrisisService/

http://www.pss.org.ua/

Ревякіна Оксана, Бельдєй Ірина – психологи мобільної бригади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...