• Головна
  • Абітурієнту – 2018! Отримайте сучасну IT-освіту у МДУ
Реклама
14:20, 13 червня 2018 р.

Абітурієнту – 2018! Отримайте сучасну IT-освіту у МДУ

Реклама

Професія у галузі IT-технологій – це вибір прогресивної та амбітної молоді, яка прагне бути на крок попереду своїх однолітків.

Де потрібні фахівці з IT-освітою? Практично у кожній компанії. На яких посадах вони працюють? Web-дизайнер, Web-програміст, HTML-редактор, системний адміністратор, IT-менеджер, IT-директор. Яка освіта для цього необхідна? Освіта за спеціальностями «Кібербезпека» або «Системний аналіз», яку можна отримати у Маріупольському державному університеті.

Дамо відсіч кібератакам!

Випускник спеціальності «Кібербезпека» зможе працювати у підрозділах великих підприємств та установ, забезпечуючи захист комп’ютерних систем та мереж, у відділах спецслужб та правозахисних органів для захисту кіберпростору, здійснювати забезпечення захищеної комп’ютеризованої діяльності банків та фінансових установ, виконувати функції розробника систем захисту інформації.

Одна з найпрестижніших спеціальностей у світі

Випускник спеціальності «Системний аналіз» зможе працювати у науково-технічних підрозділах великих підприємств та установ, в аналітичних відділах міністерств, аналітичних відділах спецслужб, центрах проектування систем штучного інтелекту, здійснювати управління програмним забезпеченням в діяльності банків, фондових, валютних і товарних бірж, виконувати функції розробника систем підтримки прийняття рішень.

Як проходить навчання?
Серед профільних дисциплін, які вивчають студенти: комп’ютерна графіка, алгоритми та структури даних, комп’ютерні мережі, об’єктно-орієнтоване програмування, нові інформаційні технології, методи штучного інтелекту, організація баз даних та знань, прикладна криптологія, кіберпростір та протидія злочинності.
Ключові практичні навички студенти вдосконалюють у комп’ютерних класах МДУ, обладнаних сучасною технікою, наприклад у Лабораторії інформаційної та кібернетичної безпеки.

Як вступити на IT-спеціальності?
Для вступу на освітній ступінь «Бакалавр» на базі атестату потрібні сертифікати ЗНО з математики, української мови та літератури, іноземної мови або фізики. Абітурієнти, які проживають на лінії зіткнення і на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, можуть вступати через освітній центр «Донбас-Україна» за спрощеною процедурою – без сертифікатів ЗНО, паспорта й атестату. Для вступу до магістратури на спеціальність «Системний аналіз» потрібний диплом бакалавра за цією або за суміжною спеціальністю. Вступ для здобуття другої вищої освіти здійснюється на другий або третій курс за результатами співбесіди.

Переваги навчання у МДУ:

  • можливість відвідувати лекції і тренінги кращих українських та зарубіжних фахівців;
  • вивчення іноземних мов (англійської, німецької, італійської, французької, грецької, польської) як основних предметів і факультативно;
  • участь у зарубіжних стажуваннях;
  • іменні стипендії для найбільш активних студентів (як бюджетників, так і контрактників);
  • сприяння працевлаштуванню студентів;
  • для іногородніх студентів – місце у гуртожитку.

Чекаємо на Вас у Маріупольському державному університеті!

Адреса приймальної комісії: пр. Будівельників, 129а, 1 поверх, каб. 112
Телефон: (0629) 58-70-52
Освітній центр «Донбас-Україна»: 050-828-03-03
Сайт: www.mdu.in.ua

МДУ у соцмережах

Facebook: www.facebook.com/mdu.mariupol
Twitter: https://twitter.com/mgu_mariupol
Instagram: https://www.instagram.com/msu_mariupol/
Telegram: https://t.me/mdu_mariupol

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...