​Юрий Тернавский поздравил мариупольцев с Днем Независимости Украины

Поздравление известный мариуполец разместил на своей странице  в Facebook:

В ці дні Україна відзначає 26-ту річницю Дня Незалежності та День Державного прапора.

За останні три роки ми чітко зрозуміли, що Незалежність - не подарунок. Вона - досягнення,наша гідність, нашепрагнення! І це довели події літа 2014 року - початок російської агресії на нашій Українській землі... Маріуполь чітко висловив свою українську позицію. За цей час ми не раз розгорнули найбільший прапор України, жителі ставали живим синьо-жовтим ланцюгом у мікрорайоні Східний, сотні українських прапорів майоріли на мітінгах та концертах на площі Свободи. Ми з'єднували синьо-жовтими стрічками береги міста, допомагали захисникам Маріуполя...

Але Незалежність - це не тільки вишиванки, прапори та квіти до пам'ятника Шевченку до державних свят. Кожного дня ми спостерігаємо за розвитком подій не з історичних фільмівта книжок, а зі стрічок щоденних новин, часто - з епіцентру дій.  Сьогодні кожному треба усвідомити, що ми і є творці історії. Не можна залишатись байдужими, адже ми - українці! Від кожного з нас залежить доля нашої країни, нашого міста, майбутнє наших дітей. Я бачу його в незалежній та сильній Україні!

І сьогодні синьо-жовтий стяг на кожній аптеці та підрозділі нашої компанії - це не просто символ державності, це символ того, що Маріуполь - Україна!

З Днем Незалежності!

Юрій Тернавський.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии