Мэр Мариуполя призвал горожан в праздники использовать только украинскую символику

Мэр Мариуполя обратился к горожанам с просьбой быть рассудительными и мудрыми, не проводить никаких акций с использованием какой-либо символики, кроме украинской.

Сообщает сайт горсовета.

"Три роки тому в нашому місті відбулися трагічні події. Їх наслідки ми відчуваємо досі.   

Дуже важливо в ці дні не допустити жодних провокацій! Тому я закликаю всі без винятку політичні сили, незалежно від вподобань та належності, не проводити жодних акцій з використанням будь-якої символіки, окрім української.

Для політичного піару є інший час, і його можете використовувати, як забажаєте. А в ці дні - з 1 до 10 травня, ми просимо цього не робити. Ми не повинні заробляти політичні бали на символах праці та військової слави. Краще в ці дні поспілкуйтеся з ветеранами, згадайте їх бойові, трудові подвиги і культурно проведіть час із сім'єю. Не будоражте місто Маріуполь! Дайте маріупольцям спокійно провести урочисті заходи та уважте ветеранів, які  трудом  та військової славою довели свій патріотизм до нашої України.

Шановні маріупольці! Будьте розсудливими і мудрими! Не використовуйте в ці дні провокаційної символіки. Пам’ятаймо, будь-який конфлікт призводить до поганих речей та наслідків. І кому, як не нам з вами, про це знати. І ми маємо пам’ятати, яку вже заплатили ціну маріупольці за те, що зараз ми живемо в мирному, зеленому місті, що розквітає під Українським Прапором. І завдання кожного з нас зберегти мир та спокій у Маріуполі. 

Тож в травневі свята спокійно привітаймо наших ветеранів та відпочинемо на природі у гарній компанії друзів та рідних нам людей!"

Напомним, сегодня утром городской голова Мариуполя Вадим Бойченко во время посадки сакур заявил, что подпишет распоряжение о запрете политических митингов в первой декаде мая, чтобы избежать столкновений и провокаций.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов