• Головна
  • Светлана Тарабарова: "Если пишешь о войне, тебе говорят, что ты пиаришься" (ФОТО)
эксклюзив
13:00, 14 лютого 2017 р.

Светлана Тарабарова: "Если пишешь о войне, тебе говорят, что ты пиаришься" (ФОТО)

эксклюзив

Светлана Тарабарова - 26-летняя украинская певица, композитор и автор песен. Ее хорошо помнят, как участницу  шоу «Фабрика звезд» под псевдонимом Алиса Тарабарова. А в прошлом году певица участвовала в национальном отборе на Евровидение-2016 с песней «Ніколи знову».

В 2014 году, когда в Украине началась война, певица решила как можно больше выступать перед военными. Сейчас она много гастролирует в зоне АТО. В Мариуполе концерт Светланы с успехом прошел в минувшую пятницу. Как изменился ее внутренний мир, Светлана Тарабарова рассказала в эксклюзивном интервью журналисту 0629.

- Що для Вас значить війна?

- Війна - це біль простих людей, але це і людяність. Вона мене змінила, змінила мою родину, ставлення родини до країни, змінила моє оточення. Але війна - це біль і несправедливість.

- Війна змінила Ваше життя. А чи змінилися сподівання?

- Сподівання не змінилися, чесно скажу. Раніше я співала про кохання. Зараз пісні стали більш жорсткими, бо така наша реальність. Я написала альбом та присвятила його хлопцям - пісні «Хочу жити без війни», «Повертайся живим», «Ми в силах змінити все». Але я мрію співати теплі пісні про кохання.

- Чи боляче співати такі пісні?

- Інколи боляче, але я не можу мовчати. Моя душа кричить і кричала. Не можна сказати, що пісню народжую я, вона до мене приходить, я повинна її передати хлопцям, щоб її почули.

- Як народилася пісня «Повертайся живим»?

- Я написала її за 3 години і випустила анонімно. Якщо ти пишеш про війну, тобі кажуть, що піаришся. А я хотіла, щоб до хлопців вона долетіла. Іноді вони дякують, кажуть, що ця пісня врятувала їм життя. Я відчуваю, що проживаю не просто так, відчуваю себе потрібною.

- Від чийого імені та кому адресована ця пісня? Вона особиста?

- В моїй сімʼї я дівчинка, і в мене є сестри. Моєму батькові 65 років, він вже не служить. Але кожен хлопець мені, як рідний. Тому пісня - це просто поклик кожного українця, кожної матері. Боляче, коли проводжаєш сина на війну, а він повертається... голубом  у небі.

Светлана Тарабарова: "Если пишешь о войне, тебе говорят, что ты пиаришься" (ФОТО), фото-1

- Чи сподобався Вам концерт у Маріуполі?

- Він був неймовірний. Спочатку було важко, адже зала дуже велика, а глядачів було небагато. Але нам вдалося подарувати настрій. За цим ми приїжджаємо. Ми танцювали і співали, памʼятали тих, хто віддав своє життя. Все вдалося.

- Ви вже не вперше у нашому місті...

- Звичайно, була. У минулому році ми давали великий концерт на площі - то був День сімʼї. Також ми співали для хлопців у бліндажі, які не змогли приїхати на концерт. Ми їздимо багато, але мало про це розповідаємо. Я вважаю, це правильно.

- Весь час співати такі пісні важко морально. Як Ви відпочиваєте?

- Складно сидіти в окопі, а дарувати класні емоції нескладно. Я роблю те, від чого люди отримують задоволення. Емоції за гроші не купиш. Фізично, звісно, стомлююся, але мені допомогає здоровий сон і сімʼя. На наступний концерт ми будемо проїжджати повз Херсон, я обійму своїх батьків і маленьку племінницю.

- Який у Вас графік?

- Ми співали для хлопців у Марʼїнці, а вже наступного дня приїхали у Маріуполь. І відразу на інший концерт.  Графік класний. Я була б нещаслива, якби сиділа вдома, нікому непотрібна. Я живу так, як пропоную у піснях. І коли я кажу: "Цінуйте кожну хвилину" - я її ціную.

- Ваше ставлення до українських артистів, які дають концерти у Росії?

- Мені це дуже боляче. Людям не вистачає сили зробити вибір - гроші або люди. Я їх не засуждую, бо судити - це гріх. Але мені неприємно. Є й такі, хто їздить до Росії, а потім гроші віддають солдатам, таке собі волонтерство. А є і ті, хто їздить заробляти. Давайте звертати увагу не на них, а на тих, хто робить багато кльових речей.

- Щоб Ви хотіли б побажати маріупольцям?

- Тим, хто живе у Маріуполі, хочу побажати, щоб як можна скоріше перестали чути постріли та не було блокпостів. Також, щоб всі жителі міста підтримували одне одного і  було менше агресії. А ще не пити алкоголь. Я знаю, що, як і в будь-якому робочому місті, у вас є проблема з алкоголем. Потрібно з цим боротися і пропагувати здоровий спосіб життя...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Тарабарова #интервью
live comments feed...