• Головна
  • Мариуполь целиком зависит от Ахметова и оккупантов
ФББ Mrp
13:18, 7 лютого 2017 р.

Мариуполь целиком зависит от Ахметова и оккупантов

ФББ Mrp

Сегодня в спецтеме "Говорит мариупольская блогосфера" активист и блогер Петр Андрющенко поднимает очень актуальную и скандальную тему - блокада торговли с "ДНР" и "ЛНР". Приводим полностью и на государственном языке.

"Блокада порушила низьку питань, які потребують відповіді.
Перше - енергозалежність. Електропостачання у Донецькій та Луганській областях напряму залежить від вугілля, що видобувається на окупованих територіях. Не кажучи, що фактично енергосистема знаходиться в руках Ахметова, який гарно співпрацює і з окупантами, і з владою. Та протягом трьох років війни держава фактично не зробила жодного кроку для енергозахисту контрольованих територій. Ані переведення на альтернативні джерела, ані реконструкція системи. І це стосується не тільки постачання електрики. Наприклад, водопостачання Маріуполя цілком залежить від окупантів. 

Друге. Взаємовідносини з неконтрольованими територіями. Тут ми начебто “трохи вагітні”. Ми не маємо чіткої та послідовної позиції щодо економічних взаємовідносин з окупованими територіями, з країною-окупантом. 
Та, на жаль, всі ці питання та їх суспільне обговорення залишаються поза увагою завдяки участі “головних патріотів-депутатів” у блокаді. Саме участь “ветеранів-депутатів усіх блокад” від Самопомочі геть дискредитують саму ідею блокування у значної частини громадського активу та відволікають увагу суспільства від головних питань.

Та й головне. Яка б не була ганебна поведінка депутатів, яка б спірна не була сама ідея блокування – використання “тітушек” Ахметовим під прикриттям поліції та ще й з явного спонукання влади – це не дзвінок. Це вже набат…"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...