• Головна
  • Поэт призвал народных депутатов и городскую власть говорить конкретно, кто стреляет по Мариуполю
народная трибуна
14:59, 3 лютого 2017 р.

Поэт призвал народных депутатов и городскую власть говорить конкретно, кто стреляет по Мариуполю

народная трибуна

Мариупольский поэт Федор Шишман попросил народных депутатов, городскую власть и телеканалы Ахметова называть врага, который обстреливает по всем фронтам украинские города и поселки. Для некоторых жителей до сих по не понятно, что стреляют российские военные из российского оружия, - говорит поэт. Поэтому Шишман написал открытое обращение. Приводим без изменения и без перевода.

"Шановні земляки-маріупольці, моє звернення спрямоване до керівництва міста та народних депутатів України, зокрема С. Тарути, С. Матвієнкова, О. Білого, В. Бойченка, С. Махсми та до інших, а також до громадських об’єднань. В зв’язку з тим, що РФ почала загострювати ситуацію на фронті, прошу вас давати більш конкретні коментарі, називаючи обов’язково ворога не просто як бойовики, а російські найманці, які стріляють із наданої Росією зброї.

прошу вас давати більш конкретні коментарі, називаючи обов’язково ворога не просто як бойовики, а російські найманці, які стріляють із наданої Росією зброї

Мене спонукало до вас звернутись те, що в нашому місті багато мешканців не розуміють, що в нас іде війна з Російською Федерацією і коли світова спільнота запроваджує санкції проти агресора Росії, ми розповідаємо про яких-то невизначених терористів і ворогів. Також просив би телеканали, які підпорядковані пану Ахметову, і його особисто, теж висловитись та надати нарешті свою відповідь з приводу того, хто конкретно вбиває наш Донбас. Якщо ви не в змозі давати такі конкретні коментарі, то краще мовчіть і не розбурхуйте суспільство. Дякую за розуміння".

                                                                                 Поет і громадянин Федір Шишман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...