Новини компаній
12:42, 12 жовтня 2016 р.

Нестандартне свято.

Новини компаній

Нестандартне, до 14 жовтня відзначається одразу п`ять дат: сумних і урочистих, сучасних і з далекої давнини, світських і релігійних. І все це з нашої української і вселенської історії. Передусім  з давних-давен це був День Покрови Пресвятої Богородиці, що народила Христа Спасителя і вважається покровителькою захисників своєї Землі від ворогів-нападників.

А в епоху Козацької Доби її дуже шанували на Запорожській Січі, молилися на Нєї щоб послала перемогу над бусурманами, навіть у походи брали корогви з її образом. З приводу цього християнського свята до пам`ятника Т. Г. Шевченку мають прибути маріупольські священики від церков КП, щоб здійснити богослужіння на честь Богородиці та водночас відслужити панахиду за невинно убієнними мирними мешканцями смт. Сартана, що загинули під вогнем окупантських «градів» під час похорону прямо на кладовищі.

мітингу будутНа ь і маріупольські козаки, бо це вже понад 400 років і день українського козацтва.

Героїчною сторінкою була і залишається боротьба за волю і незалежність, за суверенітет і державність України - безприкладний подвиг Армії Нескорених «УПА», яка офіційно зродилась 14 жовтня 1942 р. і вже понад 70 років відзначається як День Української Повстанської Армії, сили і слави якої так боялась Радянська влада.

Не менш важливого значення цій даті надало затвердження Указом Президента Державного статусу святкування Дня Захисника Вітчизни, що у сьогоденні має особливий зміст і сенс: бо вони в строю, на службі і в бою. І за їхні успіхи, життя і здоров`я треба молитись усім миром, та дякувати їм і їхнім батькам, що захищають нас усіх, а не лише патріотів України.

Маріупольці котрі почуваються громадянами України 14 жовтня мають нагоду прийти до пам`ятника Кобзарю, де о 15-00 почнеться поминання і величання тих, хто поклав життя своє за визволення нашої землі, і віддати їм шану.

Несіть прапорці, стрічки, квіти.

Маріупольський міський осередок

 Всеукраїнського товариства

  «ПРОСВІТА» ім. Т.Г.Шевченка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...