• Головна
  • Експерти назвали 5 основних помилок, які роблять покупці квартир
Реклама
11:57, 8 червня 2016 р.

Експерти назвали 5 основних помилок, які роблять покупці квартир

Реклама

Які помилки найчастіше роблять покупці житла – огляд експертів.

Купівля квартири може стати причиною безлічі проблем, особливо якщо мова йде про самостійне укладання угоди без допомоги професійного ріелтора. Як убезпечити себе від імовірних помилок, і стати власником житлової нерухомості без проблем? І цьому допоможе аналіз досвіду інших покупців, а саме – найпоширеніших помилок під час купівлі квартири.

Відсутність інформації

Сьогодні всесвітня мережа має стільки інформації, що не ознайомитись з нею звучить навіть трохи дивно. Тим не менш, велика кількість покупців житла не аналізують ринок, не вивчають актуальні пропозиції, не порівнюють вартість квартир. Експерти радять чинити навпаки і збирати максимум інформації. Зокрема, якщо ви плануєте купівлю квартири в Західній Україні, новобудови Львова на ЛУН.ua дозволять зорієнтуватись в цінах і актуальних пропозиціях. На сторінках каталогу зібрані дані також по іншим містам, що дозволяє аналізувати інформацію, незалежно від обраного населеного пункту.

Невизначений бюджет

Деякі покупці планують купівлю квартири, точно не уявляючи, яку суму вони можуть на це витратити. Для багатьох родин вирішення житлового питання стає можливим лише з допомогою кредитних чи позичених коштів. У цьому випадку надзвичайно важливо заздалегідь підрахувати, яка сума є максимально допустимою для родини. Щомісячні виплати чи повернення боргу не мають перевищувати сімейний бюджет, аби в родині не відбулося фінансової катастрофи.

Юридична безвідповідальність

Це стосується переважно покупців, які не користуються послугами професійних ріелторів. самостійний пошук житла пов'язаний з певними проблемами, особливо якщо мова йде про вторинний ринок. У випадку новобудов варто також детально перевіряти документи забудовника. Експерти радять скористатись послугами юриста і отримати професійну кваліфіковану консультацію.

Жодних відгуків

Більшість покупців нерухомості читають відгуки про обраного забудовника на тематичних порталах і форумах міста. Проте є й ті, хто не цікавиться досвідом інших громадян. Тим не менше, експерти підкреслюють, що саме думка незацікавлених людей є найкращим аргументом для прийняття остаточного рішення.

Шалений поспіх

Чи не найбільша помилка покупців житла – поспіх у прийнятті рішення і оформленні угоди. Це заважає детально вивчити документи, ознайомитись з іншими пропозиціями ринку і впевнитись, що саме цей варіант є ідеальним. Тож спеціалісти не радять поспішати, тим паче в умовах кризи попит на квартири є не досить високим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...