Реклама
10:05, 4 грудня 2015 р.

Ігри

Реклама

Для багатьох батьків словосполучення «комп'ютерні ігри» означає тільки одне — безглузде, і навіть шкідливе дозвілля їхньої дитини. Їх уява малює страшну картину: їх діти занурюються у світ кривавих «стрілялок» і жорстоких «бродилок».

Однак, якщо підійти до цього питання більш детально, то стане очевидно, що існує ряд спеціалізованих комп'ютерних ігор, які благотворно впливають на розвиток і виховання дітей. Хлопчики і дівчатка, граючи в ігри скачені з gog.com.ua, зможуть отримати корисні навички, тренувати увагу, логіку і пам'ять.

Всім відомо, що сучасні технології покликані допомогти людині у всіх можливих сферах життєдіяльності. Тому варто подумати, яку користь матимуть комп'ютерні ігри вашій дитині.

Звичайно ж, перетворювати життя дитини у суцільну комп'ютерну гонку не варто, тільки від вас залежить, скільки часу він буде проводити за монітором. Дитина у цікавій формі зможе дізнатися корисну інформацію про навколишній світ, вивчити нові слова, дізнатися різницю між формами, кольорами і знаками.

Крім того, ігрова форма навчання легше сприймається дітьми. Вам не доведеться довго пояснювати те чи інше правило, за вас це зробить улюблений мультиплікаційний герой. Також герой на простих прикладах покаже, що таке добре і що таке погано, як себе вести і як поступати з іншими.

 

Безсумнівно, головне питання – це, які слід вибрати ігри. Їх вплив на дитини незаперечна, тому що тільки від вас залежить, що вони означатимуть для дитини і якою нести підтекст.

 

По-перше, ігри повинні відповідати віку дитини, а по-друге, процес пізнання не повинен обмежуватися лише комп'ютерним світом. Поведемо підсумок, комп'ютерні ігри повинні підтримувати інтерес дитини до досліджуваного матеріалу, але, ні в якому разі не бути єдиним джерелом усіх знань. Пам'ятайте, що звичайні пізнавальні ігри, дитячі розмальовки та головоломки мають велике значення у розвиток дитини.

Є дві головні характеристики сучасних ігор, перша — це спосіб встановлення, друга — тематика. Що стосується установки гри, то розрізняють передвстановлені гри на ПК і он-лайнові. Он-лайн ігри не вимагають маніпуляцій по установці, однак для них необхідно стабільне підключення до мережі Інтернет. Спілкування дітей з комп'ютером вже давно стало необхідністю, науково-технічний прогрес постукав у наші двері ще 20 років тому. І відмовившись від комп'ютера повністю, дитина втрачає не дорогої іграшки, а сучасного помічника в розвитку і вихованні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...