13:25, 12 листопада 2015 р.

Косметичні засоби

Тенденція, необхідність або модний тренд повернення «до природних джерел» – так чи інакше, кардинальна переоцінка цінностей торкнулася всіх сфер нашого життя. Все більш гостро ми прагнемо до здорового способу життя: нам необхідне чисте повітря, здорова їжа, повноцінний активний відпочинок – натуральні, безпечні товари, зокрема, косметика.

Основним критерієм вибору стали екологічність, безпека, відчуття природності продукту, його близькість до натурального, живому, родинному нашому організму. Нам необхідно відчуття гармонії, відчуття єдності з природою, відчуття власної захищеності. Саме такі засоби ви знайдете на сайті Био Украина. Динаміка сучасного життя, критичний стан екології, глобальна урбанізація, так само як і минулий у середині минулого століття «синтетичний» бум, який залишив негативні враження, змушують до необхідності переходу на якісно новий рівень розвитку – в тому числі розвитку косметичної індустрії.

Так з'явилася натуральна косметика – косметика ефективна і безпечна, стала безкомпромісним напрямком в індустрії краси. Загальні тенденції «натуралізації», недобросовісність деяких виробників і зайве завзяття маркетологів зіграли злий жарт: продукт без магічної приставки «био» сьогодні знайти досить складно, а склад натуральної косметики – благодатний грунт для дискусій і суперечок. Спробуємо внести ясність навколо визначення «натуральна косметика». Як за складом косметики визначити її «натуральність»?

Дивимося на упаковку: склад. Натуральна косметика передбачає інгредієнти натурального походження: натуральні речовини рослинного і тваринного походження, природні мінерали і вітаміни, а також їх з'єднання. Професійна натуральна косметика часто прирівнюється до космоцевтики, оскільки володіє вираженим лікувальним ефектом, включає компоненти фармацевтичних препаратів – лікарські трави, біологічно активні комплекси, ферменти, ліпосоми, антиоксиданти. У виробництві натуральної косметики використовуються фізичні та мікробіологічні технології і методи екстракції, неприпустимі продукти генної інженерії, синтетичні ароматизатори та барвники.

 Рослинна сировина вирощується в контрольованих господарствах, в місцях її природного зростання.  Мінеральна сировина допустима в обмеженому застосуванні неорганічних солей (наприклад, сульфат магнію).

Обмежується використання емульгаторів і поверхнево-активних речовин за винятком отриманих шляхом гідролізу з натуральних речовин: рослинні та тваринні жири, ланолін, лицетин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
live comments feed...