Операції Сил оборони України
У ніч на 15 грудня Сили оборони України провели операції проти російських об'єктів, зокрема атакували підводний човен та газопереробний завод. Операція відбулася в порту Новоросійська, де українські сили здійснили атаку на російську субмарину класу 636.3 "Варшавянка". Для виконання операції були використані підводні дрони "Sub Sea Baby", які підірвали підводний човен, на борту якого розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет "Калібр", передає inkorr.com.
Вартість підводного човна приблизно становить 400 мільйонів доларів США, а будівництво нової субмарини може коштувати до 500 мільйонів доларів. Окрім атаки на підводний човен, Сили оборони також нанесли удар по Астраханському газопереробному заводу, який виробляє до 3,5 мільйона тонн сірки щорічно. На території заводу зафіксовано вибухи та пожежу, що свідчить про серйозні наслідки операцій.
Вплив на військові та економічні аспекти
Ці дії Сил оборони України підкреслюють продовження активних бойових дій у регіоні та намагання знищити ключові військові об'єкти противника.