ХІХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez знову прямує до Маріуполя, щоб ми точно запам`ятали початок останнього місяця 2019 року.

Цього разу маріупольців чекає Космічний джаз, кубинський фольк і магія саксофону… Місто порине у музичний вир 10 та 11 грудня: 4 музичних виступи за два дні! Для вас виступатимуть найкращі виконавці джазу з різних куточків Європи, США, Куби та Австралії!

Фестиваль Jazz Bez буде проходити одночасно в 15 інших містах України та Польщі. Місто Марії приймає фест вдруге.

10 грудня о 19.00 - концерт Nova (Швейцарія) та Yes! Trio (США).

11 грудня о 19.00 - концерт Greg Osby & Tal Cohen (США / Австралія) та The Cuban Latin Jazz (Куба/Польща /Україна).

Nova (Швейцарія)
Це однозначно перформанс, який потрібно побачити і почути в грудні. Швейцарське аудіовізуальне тріо гітариста Крістіана Затту, басиста і художника Флоріана Болігера, а також барабанщика Флоріана Хосла вдало поєднує джазову музику з психоделiчним відео.

Yes! Trio (США)
Всі знають, що Нью-Йорк — котел націй, і ось вам яскраве підтвердження. У підвалі клубу Smalls зустрілися єврей-інтелектуал з Бостона, афроамериканець та ізраїльтянин з єменсько-марокканським корінням.

Greg Osby & Tal Cohen (США /Австралія)
Американський саксофоніст Грег Осбі і австралійський піаніст Тал Коен привезуть єврейський фолк з класичним джазом. Критики обіцяють масу пристрасті і креативу.

The Cuban Latin Jazz (Куба/Польща /Україна)
Це злиття джазу, латинських і афро-кубинських ритмів, сальси та класичної музики у виконанні молодих, талановитих музикантів різних національностей, пов'язаних спільними музичними пристрастями. У представленому репертуарі чітко відчувається коріння Куби, носієм якого є насамперед лідер гурту, контрабасист Роланд Абреу. Музикант народився у місті Гавана і жив там, доки йому не виповнилося 20 років. Сьогодні на своїй другій батьківщині - Польщі - він творить,експериментує і тішить слухачів, додаючи до улюбленого музичного стилю часточку свого гарячого кубинського серця. Поруч із контрабасом в The Cuban Latin Jazz органічно звучать саксофон, піаніно, перкусія та конґи.

У 2018 році колектив отримав 2 місце та премію за участь у міжнародному конкурсі на фестивалі “Джаз над Одрою” (Jazz nad Odrą).