Проект “Простір мрій”, який реалізується в Маріуполі за підтримки Українського культурного фонду, досягнув кульмінації.

І вже 7 вересня з 12 години до самого вечора в центрі сімейного відпочинку “Акварель” відбудеться виставка 10 ковальських скульптур, які створюються зараз на симпозіумі ковалями зі Львову, Полтави, Чернівців, Бердянську, Новотроїцького та Маріуполя. Скульптури зроблені на основі малюнків дітей Маріуполя, Сартани та Мангушу. Серед них: “Морський охоронець-дракон”, “Коник, який мріє та діє” та “Руда лисиця”, “Біла птаха – символ Мангушу” та “Металевий птах-ворон”, закохані будиночки “Він, Вона…”, “Ліра” та “Маска” – символи творчості, мереживо з металу – “Металевий механізм” та піраміда-“Зоряна ніч.”

О 15:00 заплановано урочисту презентацію кожної скульптури, яку проведуть дитина – авторка малюнку, та коваль-автор скульптури, та передача скульптур Головам Маріуполю, Сартани та Мангушу. Таким чином, скульптури будуть подаровані громадам на фестивалі та пізніше будуть встановлені в парках Маріуполя, Сартани та Мангушу.

Крім виставки новостворених скульптур в центрі “Акварель” відбудеться найяскравіший творчий фестиваль країни “Простір мрій”. Він об’єднає дітей та молодь, які прагнуть творити, малювати, ліпити, співати, грати.

В програмі фестивалю все для розваги дітей та відпочинку батьків.:

  1. вересня, 12.00 - 18.00

  • Розпис металевої скульптури-велетня “Птахо-риба”. Ця інсталяція – бренд проекту “Простір мрій” розташується на горі над самим морем в центрі “Акварель”. Вона важить майже 4 тони, її довжина - 5,6 метрів, розмах крил 4 метри. Розписувати інсталяцію запрошуємо всіх бажаючих дітей, які прийдуть на фестиваль.

  • Виставки унікальних виробів мистецтва, картин молодих митців, малюнків дітей.

  • Майстер-класи від художників та ковалів, гончарів, клубу історичної реконструкції

  • Танцювальний флеш-моб, конкурси та квести

  • Гала-концерт творчих колективів Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання

18.00 – 21.00

8 вересня, 12.00 – 18.00

Мистецька лабораторія, пленери та майстер-класи від видатних українських та іноземних художників, скульпторів, фотографів, відеографів для всіх бажаючих.