З 26 квітня до 1 травня 2019 року міжнародний фестиваль сучасного мистецтва StartUpGogolFest вдруге відбудеться у Маріуполі. Протягом 6 діб у місті відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, художні виставки, перформанси тощо.

StartUp GogolFest – щорічний мистецький фестиваль, який відбувається у рамках проекту «GOGOLFEST INOCULATION», та спрямований на культурний і туристичний розвиток Маріуполя та Донецької області. Проект «GOGOLFEST INOCULATION» здійснює «культурне щеплення» у вигляді масштабних міжнародних фестивалів, що гуртує міста в Україні і Україну зі світом. Це – сучасний підхід об’єднання місцевих еліт і активних людей заради створення і здійснення своєї мрії про те, яким має бути місто та Україна у світовому контексті.

Цьогорічна програма фестивалю StartUpGogolFest включає музичну, театральну, візуальну, освітню, перформативну та дитячу програми.

Усі події фестивалю відбудуться на 9 локаціях: ДК «Молодіжний», Платформа «ТЮ» та ДК «Український дім» (театральна програма), Міський сад(головна музична сцена), коворкінг«Халабуда» та креативний простір «Вежа» (освітня програма), Азовський судноремонтний завод (спецпроект від Влада Троїцького), Ляльковий театр (дитяча програма), яхт-клуб «Азовсталь» (нічна музична програма).

Серед головних подій музичної програми – виступи виконавців із Данії, Великої Британії та Австрії. Цьогорічна театральна програма включає вистави українських незалежних театрів, а також міжнародну програму (Литва, Швейцарія, Німеччина).

Однією з головних подій фестивалю є спецпроект (перформативне шоу) від Влада Троїцького. Учасниками постановки стануть музична формація NOVA OPERA, соціальний рейв-бенд ЦеШо, актори ЦСМ "ДАХ" та "Театроманії", а також працівники АСРЗ. Захід відбудеться 27 квітня на корабельному доці СРЗ.

Дитяча програма – це інтерактивні вистави та освітні заходи для дітей віком від 1 до 16 років.

Візуальна програма на фестивалі StartUpGogolFest буде представлена від митців Школи Сучасного Мистецтва Вікторії Бурлаки та включатиме як інсталяції всередині локацій фестивалю, так і в місті (мурали, просторові інсталяції).

Освітня програма «Гімназія» буде поділена денну та нічну програми. Напрямки денної програми культура, урбаністика, технології, інновації, освіта для освітян, мистецтво.

Напрямки нічної програми: кіноклуб, літгурток, драмгурток, дискотека.Нічна музична сцена – сцена експериментальної музики. До участі на Нічні музичній сцені фестивалю запрошуються молоді українські виконавці. Відбір на участь у нічній програмі проходитиме на конкурсній основі. Реєстраційна форма для охочих незабаром з’явиться на офіційному сайті фестивалю, а також на сторінках StartUpGogolFest у Facebook.

Цьогоріч у рамках проекту «GOGOLFEST INOCULATION» також відкриється мистецька резиденція у центрі сучасного мистецтва «Готель Континенталь» (ДК «Молодіжний»), яка включатиме театральну та візуальну програми. Це – перша резиденція у місті для відкритого діалогу українських та іноземних артистів з місцевими митцями.

Спонсорами цьогорічного фестивалю є Маріупольська міська рада, Фонд розвитку Маріуполя, Ґете-Інститут, Австрійський культурний форум, Польський інститут, Посольства Данії, Швеції та Швейцарії.

Дати та місце проведення подій https://www.facebook.com/pg/sugf.org/events/?ref=page_internal