1 7 лютого о 19:00 в Платформі Тю відбудеть зустріч з аніматором Нікитою Лиськовим та показ його анімаційни робіт - " 12 анімаційних фільмів Микити Лиськова"

 

Микита Лиськов більше 10 років створює авторську анімацію, робить фільми за свій рахунок, без бюджету і державного фінансування. Постійно прймає участь у кінофестивалях, всіляко пропагує авторську некомерційну анімацію, проводить лекції-кінопокази з історії анімації, організував і веде заняття в «Школі авторської анімації» в Дніпрі.

 

Микита народився 1983 року в Дніпрі. Вивчав живопис в Художньому училищі, в 2012 році закінчив університет ім. Карпенко-Карого за фахом «режисура анімаційного кіно». Нещодавно його анімаційний фільм «Я купив велосипед» отримав гран-прі фестивалю Де Кіно, а його нова робота «The End» постійно прймає участь у кінофестивалях по всьому світу.

 

Під час лекції Микита покаже свої анімаційні фільми, детально розгляне процес їх створення, розповість, звідки приходять ідеї, і навіщо в сучасній Україні займатися авторської анімацією.

 

Подія у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/

events/146498606039474/

Будемо ради бачити вас на події та вдячні за висвітлення події на вашому ресурсі.