Раді сповістити, що 3 лютого о 19:00 в Платформі Тю, за адресою вул. Метрополицька 19, відбудеться артіст-ток Євгенії Моляр "Монументально-декоративне мистецтво Али Горської"
 

Душею українського шістдесятництва називають Алу Горську. Її мистецька діяльність та правозахисна були вкрай важдиві для цього явища. А для українского радянського монументального мистецтва її творчість була без перебільшення визначальною. "Прометеї", "Жінка-птаха", "Молода гвардія", "Боривітер", "Дерево життя", "Вітер" - унікальні роботи створені командою Али Горської. Вона об'єднувала навколо себе не тільки художників, залучала до співтворчості письменників, поетів, журналістів...
 
Кожна її робота - це масштабний творчий експеримент. Її погляд на монументалістику, її бачення синтезу - новаторство, котре важко уявити в рамках радянського мистецтва. Спробуємо проаналізувати її художній метод, у розвитку та становленні. А також подискутуємо про те, як поєднувалося в одній особі діяльність у царині державної пропаганди та участь і підримка антирадянських кіл.
Євгенія Моляр - мистецтвознавиця, учасниця самоорганізованої ініціативи ДЕ НЕ ДЕ. Працює над вивченням мистецтва та комеморативних практик в публічному просторі другої половини ХХ та початку ХХІ століття. Займається питаннями збереження та актуалізації мистецької спадщини радянського періоду.