• Головна
  • Окупанти намагаються визнати “безхазяйними” ще 312 будинків і квартир. Справжніх власників оголосили у розшук, - АДРЕСИ
12:10, 15 травня
Важко повірити

Окупанти намагаються визнати “безхазяйними” ще 312 будинків і квартир. Справжніх власників оголосили у розшук, - АДРЕСИ

В Маріуполі окупанти продовжують рейди у пошуках так званого “безхазяйного житла". Російські загарбники вважають, що мають право анексувати цю нерухомість, якщо не відгукнуться справжні власники. 14 травня окупанти знову оновили списки “нічийних” будинків та квартир.

Загалом у переліку 312 приватних помешкань. Більшість з них розташовані у Приморському районі. 

Цей район – найкращий для життя у місті. До повномасштабного вторгнення він був комфортним і екологічним, у порівнянні з іншими, навіть із центром міста. Розвинена інфраструктура, парк, близькість до моря робили його привабливим для маріупольців.

Тому не дивно, що саме тут, у Приморському районі, окупанти побудували перший іпотечний будинок і будують наступний. Тут легше продавати. 

Окупанти намагаються визнати “безхазяйними” ще 312 будинків і квартир. Справжніх власників оголосили у розшук, - АДРЕСИ, фото-1

В окупаційній адміністрації також нагадують, що у власника є 30 днів, щоб особисто з'явитися в орган місцевого самоврядування і заявити свої права на майно. Якщо ніхто на оголошення не відгукується, окупанти розпочинають процедуру відчуження приватного майна.

Власник має надати паспорт, а також оригінали документів, які підтверджують право власності на майно. Окупанти будуть перевіряти всі ці документи, звіряти з реєстрами майна РФ.

Проблема в тому, що власник  має з'явитися особисто в органи окупаційної адміністрації. Але у багатьох маріупольців такої можливості немає. Багатьох російська влада позбавила права повертатися додому  на 30 років через лайки в соцмережах, проукраїнські дописи, або взагалі без будь-якої причини (такі випадки теж зафіксовані).

Тож виходить, що російська влада чинить черговий злочин, офіційно і відкрито грабуючи людей.

Читайте також:

Житло в окупації: лише третина містян збирається їхати в Маріуполь і рятувати свою власність. Опитування 0629

Окупанти знайшли у Маріуполі ще більше 500 об'єктів нерухомості, які хочуть вважати “безхазяйними”, - ПЕРЕЛІК

Окупанти на Донеччині ухвалили закон про «безхазяйне майно». Тепер квартири можна відбирати не хаотично, а системно. СПИСОК

Окупаційна влада Маріуполя вимагає від власників надати документи на житло,- ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи вірите ви в деокупацію Маріуполя?
проголосувало 2637 відвідувачів
#Маріуполь
live comments feed...