Більше 3 років будували окупанти драматичний театр в окупованому Маріуполі замість зруйнованого ними 16 березня 2022 року.
Будівництво офіційно завершилося у грудні 2025-го, проте і після урочистого відкриття внутрішні роботи ще тривали.
І лише нещодавно в театрі, у фундменті якого поховані невинні жертви російського теракту, розпочали ставити вистави.
Сьогодні театр на могилах виглядає так: по-багатому, помпезно, але замість мармуру там - пофарбований бетон.
ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629
НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629
ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой
ДИВІТЬСЯ нас на YouTube