У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві жителі скаржаться на стан банного комплексу в Кальміуському районі міста. Відповідні фото вони оприлюднили у соціальних мережах.
«На 25 квартале построили спортивно-банный комплекс. Трава уже до уровня забора! Никто не стрижет!» — пишуть маріупольці.
На оприлюднених світлинах видно, що територія навколо будівлі заросла високою травою та бур'янами. Рослинність подекуди сягає огорожі, а ознак регулярного догляду за територією не помітно.
Цей банний комплекс є одним із двох таких об'єктів, які окупаційна влада почала будувати у Маріуполі восени 2023 року. Відкриття відбулося у 2024 році. Тоді російські чиновники презентували лазні як важливий соціальний проєкт для міста, яке після окупації регулярно стикається з перебоями водопостачання.
Особливо показовим було відкриття комплексу на вулиці Митрополитській. У липні 2024 року на церемонію навіть приїжджав губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов. Разом із гауляйтером Маріуполя Олегом Моргуном вони урочисто відкривали об'єкт, який мав стати місцем відпочинку та оздоровлення для містян.
Однак вже за кілька місяців після відкриття лазня на Митрополитській припинила роботу з невідомих причин. Тоді на дверях з'явилося оголошення про закриття, а пояснень від окупаційної влади так і не пролунало.
Чи працює сьогодні другий комплекс у Кальміуському районі, достеменно невідомо. Принаймні останні фото свідчать про те, що територія навколо об'єкта перебуває у занедбаному стані.
Ситуація виглядає доволі дивно з огляду на те, що саме лазні окупаційна влада подавала як один із прикладів «відновлення» Маріуполя. Водночас проблеми з водопостачанням у місті залишаються актуальними й сьогодні, а отже потреба в таких закладах нікуди не зникла.
ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629
НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629
ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой
ДИВІТЬСЯ нас на YouTube