В окупованому Маріуполі триває відновлення трамвайного депо.
Нові фото ремонтних робіт опублікували ресурси, підконтрольні окупаційній владі.
На кадрах видно великі порожні приміщення з бетонними перекриттями, пилом, слідами демонтажу та недобудованими конструкціями. В окремих частинах будівлі вже встановили нові вікна, однак роботи ще далекі до завершення.
Окупаційна влада регулярно називає відновлення депо одним із ключових інфраструктурних проєктів міста. Однак самі маріупольці дедалі частіше ставлять питання — для кого саме ремонтують депо, якщо електротранспорт у місті майже зник.
Наразі в Маріуполі фактично працює лише один трамвайний маршрут №1, який сполучає Центральний та Кальміуський райони. Втім паралельно окупаційна адміністрація продовжує демонтувати трамвайні колії в окремих районах Маріуполя. Зокрема, місцеві джерела повідомляли про розбирання колій на Лівобережжі. Серед причин називали дефіцит електроенергії та перехід на автобусне сполучення.
На цьому тлі у місті нещодавно почали з’являтися листівки із закликами повернути трамвайне та тролейбусне сполучення.
Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення у Маріуполі діяла розвинена трамвайно-тролейбусна мережа, яка з’єднувала всі райони міста та налічувала 13 маршрутів.
Читайте також:
У Маріуполі знову скорочують трамвайний рух через дефіцит електроенергії
У Маріуполі демонтували трамвайні колії через дефіцит електроенергії, - ФОТО
У Маріуполі з пенсіонерів почали брати плату за проїзд у громадському транспорті
«Один недомаршрут і година очікування»: що маріупольці кажуть про транспорт в окупації