У Чехії аудіокнигу «Hovory» Вікторії Кралько визнали найкращою на мистецькому конкурсі.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада з посиланням на Radio Prague International.
До аудіокниги увійшли записи телефонних розмов українців від початку повномасштабної війни. Один із епізодів — це розмова жінки із захисником Маріуполя, який перебував на території «Азовсталі».
Авторка проєкту Вікторія Кралько познайомилася з цією жінкою у Празі під час акції на підтримку українських військовополонених. Саме ця історія стала частиною аудіокниги.
Роботу відзначили як найкращу серед 124 номінантів. У журі підкреслили, що телефонні розмови під час війни стали для українців одним із небагатьох способів підтримувати зв’язок із рідними.
«Телефонні дзвінки передають неприкрашені історії людей у разючій звуковій формі… Голос оповідача поєднує окремі історії, вводить їх у контекст і розширює рамки значення повідомлень і розмов. Це документ із глибокою силою свідчення», — зазначили члени журі.
Вікторія Кралько — студентка Академії виконавських мистецтв у Празі. Вона народилася у Чехії, однак її родина живе в Україні, а двоюрідні брати служать у Збройних силах України.
ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629
НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629
ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой
ДИВІТЬСЯ нас на YouTube