«Хаммель Україна» – сортувальні лінії, подрібнювачі для твердих побутових відходів

Компанія «Хаммель Україна» пропонує великий вибір обладнання для переробки та утилізації твердих побутових відходів. Компанія йде в ногу з часом, розробляючи та модернізуючи обладнання для вирішення проблем утилізації сміття. Детальну інформацію можете дізнатись на сайті компанії: http://hammel.com.ua/

Важливість проблеми переробки та утилізації побутових відходів.

У наші дні дуже гостро стоїть питання забруднення екології, адже на сьогодні людство викидає дуже багато відходів у повітря, воду та землю. Однією з найбільш важливих проблем є проблема з твердими побутовими відходами, яких, з часом стає все більше. Світова спільнота зараз використовує дуже багато методів з утилізації та переробки побутового сміття. У всіх розвинених країнах, тверді побутові відходи сортують та переробляють частину з них, для подальшого використання у, для прикладу, хімічній промисловості. Іншу частину – утилізують, таким чином зберігаючи природу від згубного впливу їх розкладання. В Україні та на просторах колишнього СНД, на жаль, цю практику застосовують вкрай рідко. Відходи збирають на величезних сміттєзвалищах, які уже стали катастрофою для екологів.

Сортувальні лінії для твердих побутових відходів компанії «Хаммель Україна»

Компанія «Хаммель Україна» поставляє обладнання для переробки твердих побутових відходів від німецього виробника «Hammel». Серед великого асортименту продукції компанії Ви знайдете сортувальні лінії для твердих побутових відходів. Це обладнання використовується для сортування та подрібнення різних видів відходів – макулатури, будівельних відходів, побутових відходів та інших видів сміття, для того щоб потім їх використати у виробництві та промисловості. Сортувальну лінію можна облаштувати як безпосередньо на сміттєзвалищі, так і на спеціальному заводі, де проводиться сортування та переробка відходів.

«Хаммель Україна» – сортувальні лінії, подрібнювачі для твердих побутових відходів (фото) - фото 1

Подрібнювачі для твердих побутових відходів.

Просто посортувати побутове сміття, звичайно, буде не достатньо. Для того, щоб відходи можна було використати у промисловості, виробництві чи утилізувати, їх ще необхідно подрібнити. Для цього використовують спеціальні подрібнювачі для твердих відходів, великий вибір яких Ви зможете знайти на сайті компанії «Хаммель Україна». Після подрібнення, відходи можна буде використовувати для хімічної, будівельної або деревообробної промисловості. Також, їх можна буде термічно утилізувати.

«Хаммель Україна» – сортувальні лінії, подрібнювачі для твердих побутових відходів (фото) - фото 2

Подрібнювачі для деревообробної промисловості.

Деревообробна промисловість продукує досить велику кількість твердих відходів, які не можуть бути використаними без спеціального подрібнення у технологічну тріску. Компанія «Хаммель Україна» пропонує спеціальні дробарки для дерева, які виконують цю функцію. Після подрібнення, відходи від деревообробки можна використати для виготовлення паливних брикетів, виробництва ДСП та ДВП.  

«Хаммель Україна» – сортувальні лінії, подрібнювачі для твердих побутових відходів (фото) - фото 3
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов