• Головна
  • Зручна медична довідка та енциклопедія онлайн
17:44, 26 лютого 2015 р.

Зручна медична довідка та енциклопедія онлайн

Перед вами представлений величезний і найбільш повний довідник хвороб, які відомі на сьогоднішній день в медицині. Це справжня медична енциклопедія на http://enc.com.ua/, що увібрала в себе досвід і знання лікарів різних спеціальностей за багато років їх роботи. Враховані особливості кожного напрямку медицини від "А" до "Я" і жодне з них не залишено без належної уваги та детального розбору. Саме тому цей медичний довідник і має повне право називатися енциклопедією, адже в ньому докладно описані хвороби, їх симптоми, способи зараження та методи лікування і все інше, що відноситься до медицини.

Можна з повною впевненістю сказати, що даний довідник хвороб буде вельми корисний всім лікарям, починаючи від студентів-медиків і закінчуючи професіоналами своєї справи. Крім того, користь онлайн-довідника очевидна. Завжди можна щось призабути і далеко не завжди паперовий, книжковий варіант довідника хвороб може виявитися під рукою. Але от комп'ютери, ноутбуки, смартфони і ін. є скрізь. Достатньо вийти в Інтернет, зазирнути в цю медичну енциклопедію, в якій зручно, за алфавітом, вказані назви захворювань, і миттєво отримати потрібну інформацію.

Пропонуємо Вашій увазі енциклопедичний довідник, в основі якого лежить медична енциклопедія, анатомічний атлас людини, медичний довідник, довідник ліків і медичного словника. Завдяки такій унікальній комбінації сподіваємося, що кожен знайде на цих сторінках потрібні для себе відомості, почерпне знання і дізнається багато нового, цікавого і корисного.

Адміністрація сайту постаралися охопити і систематизувати практично всі сторони медичної науки якими володіє та оперує сучасна медицина. Невід'ємною частиною цього сайту є та нетрадиційна медицина з її перевіреними століттями методами і засобами лікування. Енциклопедія сучасної медицини - містить опис величезного числа найбільш поширених захворювань, так і мало відомих хвороб. Докладно, доступною мовою викладено відомості про симптоми, причини та перебігу захворювань.

Даний ресурс допоможе уточнити правильність постановки діагнозу, дізнатися причину хвороби, необхідність проведення обстеження, порекомендує сучасні методи лікування та діагностики різних хвороб і недуг. Даються поради щодо профілактики, здорового способу життя, надання першої медичної допомоги, догляду за хворими. Сподіваємося що даний медичний довідник буде корисним як фахівцям-медикам, науковцям, студентам медичних навчальних закладів, а також широкому колу читачів, що бажає більше дізнатися про себе і своєму організмі. І послужить всім надійним джерелом необхідних знань та інформації в такій складній і необхідний області як сучасна медицина.

Втім, цілком імовірно, що такий довідник хвороб зацікавить і простого обивателя, ніяк не пов'язаного з медичною діяльністю. А чому б і ні? Тим більше, що багатьом буде цікаво і корисно почитати про його хвороби або хвороби родичів, щоб хоча б знати, з чим доводиться боротися. Ну або просто для загального розвитку. Так і для майбутніх студентів ця медична енциклопедія буде вельми до речі,особливо при вступі в медучилищі.

Загалом, користуйтеся на здоров'я, так і за своїм здоров'ям стежити не забувайте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...