«Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО)

Бойцы полка “Азов” совместно с отрядами территориальной обороны круглосуточно дежурят на блокпостах в любую погоду.

"Тісні бліндажі, холодні штольні та темні окопи — тепер ці, здається, такі незвичні та далекі поняття, для вояків на сході стали не лише буденністю, але й єдиним захистом їх життя під час охорони території. Бійці полку “Азов” спільно із загонами територіальної оборони цілодобово чергують на блок-постах, незважаючи на дощ, вітер, сніг чи будь-які інші негоди. Тоді, коли більшості українців хочеться лягти під теплу ковдру і, попиваючи гарячого чаю, дивитися не надто інтелектуальні шоу по телевізору, ці хлопці мріють про одне, - аби терористи не дійшли до наших з вами домівок. 
Сьогодні вкотре навідалися на один із блок-постів, який охороняють “азовці”. Картина — незмінна: хлопці мужньо стоять, здається, їхньої витримки вистачить ще на кілька місяців, років чи то десятиріч. Жоден з них сьогодні не поскаржився на дощ, який із самісінького ранку не припинявся, жоден не сказав, що втомився (а повірте, втомилися — авт.), жоден навіть не помріяв вголос про теплу батарею. Єдине, що вояки жваво обговорювали — своїх рідних: дітей, дружин, дівчат, батьків. Втім жоден не скиглить, мріє про лише про перемогу... Попри холод, дощ та сніг вони впевнені, що вистоять. І я їм вірю... Бо їх мужності та сили волі в ім'я незалежної цілісної України вистачить, аби побороти та вигнати ту рашинську гидоту з нашої землі", - говорится в сообщении полка на странице в Facebook.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов