«Вона - це я»: в Маріуполі презентували арт-проект про те, що люди мають крила (ФОТО)

22 листопада в кафе «Шоколад» відбувся благодійний арт-проект «Вона - це Я», учасниками якого стали випускники та студенти кафедри української філології Маріупольського державного університету, а також усі, кому не байдужий розвиток театрального мистецтва в нашому місті.

П 4

Проект «Вона - це Я» являє собою театралізовану постановку п’єси молодого українського драматурга Ольги Шниткіної. Презентована вистава є новітнім втіленням розуміння драматичного мистецтва. Це симбіоз прозового монологу з віршованими текстами, музикою, художнім мистецтвом, людськими емоціями та спогадами.

П 3

Протягом усього дійства в залі панувала тиша - вистава сприймалася на одному подиху. Вирізняє спектакль з-поміж інших нестандартна постановка, що дозволяє глядачу поринути у власні спогади. Слід особливо відзначити гру акторів-аматорів, які повністю передали настрій твору та майстерно зуміли відтворити сюжет п’єси.

П 1

Головний меседж постановки полягає в тому, що треба вірити у краще, ніколи не здаватися, і головне - не марнувати власного життя. Як зауважує одна з героїнь: «Треба вірити, що сни відбуваються насправді. Треба вірити, що люди мають крила…».

П 2

Авторка вже не вперше презентує власні п’єси. Минулого року відбувався схожий проект під назвою «На межі».

Після вистави глядачів порадував своєю творчістю маріупольський гурт «Кайт» - хлопці виступали наживо на високому рівні, що оцінили всі присутні.

П 5

Зібрані кошти організатори проекту витратили на подарунки для дитячого будинку «Добрий самарянин». Фрукти, цукерки, печиво й інші смачні та корисні гостинці були відвезені дітям 26 листопада. Відверті дитячі посмішки стали кращою нагородою для організаторів проекту.

П 6

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов