Маріуполь готується до виборів. Мешканців закликають перевірити наявність свого прізвища у списках

Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього, але щось змінити буває вже запізно. Щоб не допускати непорозуміння (відсутність в списках, некоректні дані, наявність “мертвих душ” або кратне включення), щоб спокійно йти на дільницю в день голосування, запрошуємо всіх громадян до тісної співпраці, адже без Вашої допомоги значно складніше отримати позитивний результат, поширив звернення до маріупольців відділ ведення Державного реєстру виборців пай адміністрацій Маріупольської міської ради.

         Звертаємо Вашу увагу, що якщо під час проведення останніх виборів у Вас не було непорозумінь щодо включення та написання персональних даних та виборчої адреси у списках виборців, то звертатися до відділів ведення Державного реєстру виборців необов’язково.

         У разі, коли Ваші данні мали неточності та помилки, чи Ви були включені до додаткового списку, звертаємося до Вас з пропозицією ще раз перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності в записі про себе.

         Уточнити свої персональні дані Ви зможете в відділах ведення Державного реєстру виборців, які знаходяться в райадміністраціях міської ради за адресою:

Иллічівський район

пр. Металургів, 193

кабінети 501, 506

тел. 47-60-79
47-60-80

Жовтневий район

вул. Митрополитська, 39

кабінети
29, 30, 31

тел. 47-53-59
47-53-60

Орджонікідзевський район

пр. Перемоги, 16

кабінети 308, 308а

тел. 58-31-77
58-31-76

Приморський район

пр. Нахимова, 86

кабінети
56, 56а

тел. 47-45-82
47-45-87

Це можна зробити особисто щодня з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48), маючи при собі паспорт громадянина України, а якщо особа нездатна пересуватись самостійно, вона може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов