Заява фракції Блок Литвина у Верховній Раді України

15 грудня 2009 року Верховна Рада України прийняла законопроект Володимира Литвина і Миколи Деркача, яким збільшувались на 22 млн. грн. видатки Державного бюджету України у 2009 році на фінансування проведення операцій хворим дітям, які потребують трансплантації кісткового мозку та знаходяться на черзі в Міністерстві охорони здоров'я України.

389 народних депутатів України підтримали ініціативу фракції Блоку Литвина, розуміючи, що кожен прогаяний день - це життя дітей, адже при зволіканні з проведенням операцій шансів на успішний результат стає все менше. Відлік іде на години.

За таких обставин перерахування виділених грошей мало здійснитись терміново після набуття даним законом чинності.

Однак до сих пір Державне казначейство не перерахувало зазначену суму на операції онкохворим дітям.

Фракція Блок Литвина розглядає цей факт не лише як злочинне невиконання Закону України, а і як цинічне знущання над беззахисними дітьми, життя яких знаходиться на волосині.

Ми категорично вимагаємо негайного виконання прийнятого закону - термінового перерахування 22 млн. грн. на операції онкохворим дітям, а також покарання чиновників, що втратили людяність та елементарну совість.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов