Гриценко: Чиновники на чартерних рейсах літати не будуть

«На стіл Президента кожний ранок будуть класти список чиновників, які за добу використали приватні чартерні рейси» - заявив у телевізійному ефірі в Луганську Анатолій Гриценко.

«Немає проблем, коли заможні люди, представники бізнесу, спортсмени, артисти - ті, хто мають чесно зароблені прибутки, користуються приватними чартерними перельотами», - підкреслив Гриценко, додаючи, що це не стосується державних чиновників.

Гриценко наголосив, що у разі обрання його Президентом, докласти зусиль для обов’язкової перевірки прокуратурою таких польотів, якщо ними користуватимуться чиновники та депутати будь-якого рівня.

На думку Гриценка, чиновники повинні підтверджувати, чи мають вони відповідні задекларовані прибутки, які дозволяють здійснювати чартерні польоти.

«Якщо ні – вони на своє робоче місце не повернуться, а підуть давати свідчення у прокуратуру, - зауважив кандидат у Президенти. – Чиновникам доведеться пересісти на автомобіль».

Втім, вартість автомобілів чиновників також має відповідати їхнім доходам, у іншому випадку, обіцяє Гриценко, «їм доведеться пересісти на велосипеди, або залишити місце служби».

Гриценко підкреслив, що потрібно кожного чиновника, від сільської ради до Президента, змусити жорстко дотримуватися закону і звітувати не лише про свої прибутки, але й про витрати – свої та своїх сімей. Він переконаний, що це підрубить основу для корупції та використання державної посади для незаконного заробляння коштів.

«Робота у владі не буде бізнесом, це буде відповідальна робота, оскільки кожен чиновник отримує гроші від платників податків. І працюватиме в їхніх інтересах», - зазначив Гриценко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов