Мороз переконаний, що у другому турі долати Януковича доведеться йому, а не Тимошенко

«У другому турі президентських виборів не опиниться Тимошенко та Янукович. У будь-якому разі, я вважаю, що Тимошенко не вийде у другий тур. Львів відвернеться від неї, якйінші регіони. І тоді вийде у другий тур Мороз і Янукович, і безперечно виграю я», – про це 17 грудня, під час прес-конференції у Львові заявив кандидат на пост Президента України, голова СПУ Олександр Мороз.

Мороз переконаний, що такий розклад цілком ймовірний - коли народ розбереться, хто ж насправді забезпечує злодійство в державі, розтягування бюджету, і відвернеться від Тимошенко. «Ясна річ, що я не утопіст. Я, власне, розглядаю Президентську кампанію як ланку в інших виборчих перетвореннях. Я переконаний, що і парламентські, і президентські, і місцеві вибори будуть суміщені і, швидше за все, пройдуть 30 травня. Бо жоден новий Президент з цим Парламентом не спрацюється», – повідомив голова СПУ.

Свої шанси на Львівщині Мороз оцінює високо: «Я не сумніваюся, що все буде гаразд. І це долучиться до тих голосів, які будуть в інших регіонах України, безперечно».

«Я звернувся сьогодні до львів’ян зі словами: Ви визначились минулого разу, що підтримуєте Ющенка. Це був для вас месія. Попередні рази Ви голосували за Кучму – він вас ощасливив. І Ви хоч візьміть на себе вину, що саме Ви зробили його керівником держави. А сьогодні у Вас з’явився новий месія чи, скоріше, «нова» месія, отож кінець кінцем голосуйте вже, як голосували, – наголосив він, – Ви ж розумієте, що я не за Ющенка агітую і категорично не хотів би, щоб він був Президентом. Так само я вкрай би не хотів, щоб Президентом стала «соня - золота ручка», щоб така аферистка знову опинилася на Олімпі влади. Адже це буде кінець для України».

Водночас, він озвучив також й інше звернення до тих львів’ян, які ще не визначилися: «Я звертаюся зараз до тих 40% виборців, які ні за кого не хочуть голосувати. Розумію, що 40% одразу не переконаю, але хотів би, щоб вони розуміли, що зміна політики в державі відбувається із зміною всієї влади: і Президента, і місцевих органів влади, і Парламенту. І ми маємо змогу пересвідчитися, скільки людей в Україні хочуть цих змін – реальних змін, а не вірять тим, хто їм сипле манну небесну під час виборів, а потім видирає з кишень все те, що можна видерти».

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов