«Тимошенко прагне під час виборів «уручну» розподіляти фінансові потоки» — Інна Богословська

Уряду Ю.Тимошенко невигідно приймати бюджет країни на 2010 рік, оскільки це позбавить Кабмін можливості розпоряджатися коштами «в ручному режимі». Про це сказала кандидат на пост Президента України Інна Богословська, коментуючи ситуацію з ухваленням головного фінансового документа країни.

«Кабмін усіляко затягуватиме подачу бюджету на розгляд до парламенту, щоб його якомога довше не змогли прийняти. Адже, згідно з законодавством, якщо немає бюджету на поточний рік, то країна живе за бюджетом минулого року, при цьому витрачається його 1/12 частина щомісячно. А куди йдуть кошти з держбюджету, так само як і багатомільярдні позики, досі незрозуміло», - заявила Інна Богословська.

Політик підкреслила, що саме в січні-лютому пройдуть перший та другий тури виборів Президента, тому треба бути готовими до чергового сплеску популістських обіцянок і програм чинного прем'єра.

«Втративши надію перемогти в чесній, конкурентній боротьбі, Юлія Тимошенко відверто намагається «купити» голоси. Ми знову чуємо обіцянки повернути вклади Ощадбанку СРСР, підняти всі зарплати на 30-50 відсотків, реформувати залізницю за рік тощо. Та тільки це «шоу» показують нам за наші ж таки гроші», - вважає Інна Богословська.

Кандидат на пост Президента України наголошує, що на сьогодні склалася непроста ситуація з наповненням бюджету та Пенсійного фонду.

«Уряд з початку року позичив за кордоном мільярди, кошти залучалися небаченими темпами - 300 доларів за секунду! Проте бюджет порожній, дірка в Пенсійному фонді - більш як 17 мільярдів гривень. Економіка країни «лежить», і чинна влада лише погіршує ситуацію. Надійшов час відправити їх у відставку, відмовивши в довірі на виборчих дільницях. Зі свого боку гарантую, що через 7-8 місяців після того, як стану Президентом, усі бюджети в країні будуть в електронному вигляді. Це дасть змогу проконтролювати ціни, витрати, контрагентів», - резюмувала Інна Богословська.

Нагадаємо: Інна Богословська пропонує бюджети всіх рівнів перевести в електронну форму. На думку кандидата на пост Президента, це дозволить зробити перший крок в боротьбі з корупцією.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов