Блогер поздравил Мариуполь с демонтажем ржавой инсталляции

Скандал, который разгорелся в Мариуполе вокруг демонтажа памятника городам-героям, вдохновил блогера, журналиста, телеведущего и писателя Ярослава Матюшина. Он поздравил мариупольцев с демонтажем ржавой инсталляции. Напоминаем, блог выражает мнение автора и может не совпадать с позицией редакции.

Більша частина мого життя пройшла неподалік від «Ленінградського», отже це залізне одоробило з червоними зірками я бачив майже кожен день. Це, взагалі, гарне уособлення совка: подвиг був потужний та легендарний, проте пам‘ятник йому змушував хреститися навіть атеїстів.

Сьогодні під час демонтажу цієї контр-естетичної інсталяції навколо комунальних робітників зібралось кільканадцять пергідрольних геронтів, які активно продукували непозбувну бентегу та щирий сум. Так би мовити, одна стотисячна процента півмільйонного міста вирішала пограти в пасіонарність.

Але адекватні городяни з радістю привітали цю подію, тому що:

1. Як я вже згадував, тим пам‘ятником можно було дітей лякати на ніч, а не пишатися. Архітектурна естетика Маріуполя тупо зросла не за рахунок новобудов, а завдяки прибиранню старого мотлоху.

2. У цієї гибридної війни з Росієй є потужна складова символів. Це і війна символів в тому числі. Якщо в наших ворогів кумір Іосіф Віссаріонович, то в нас – Степан Андрійович. Якщо їхні коттонові серця прагнуть червоних зірок, то ми кайфуємо від жовто-блакитних тризубів. І цей демонтаж радянського непотрібу – то є семіотична перемога України. І це тішить.

3. Відео з обуреними пенсіонерами, посеред яких є пара відверто бухих персонажів, – гарний зріз маріупольської соціології. На захист минулого, ганебного буття прийшло нуль цілих фіг десятих гомо еректусів. Решта місцевого суспільства або красно схвалює демонтаж інфернального монумента, або взагалі індиферентно їде на роботу «аби зарплатню платили».

4. Нарешті на ленінградському можна буде вільно пройтись проміж лотків та мафів. Отже, Маріуполь, як українське місто, разом з працюючими заводами, 3G, підвищенням пенсій, футболом, розвагами отримав ще й оновлення. Усучаснення. З чим я нас всіх і вітаю)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов