Управління СБ України в Донецькій області вшанувало пам’ять жертв голодоморів

23 листопада 2007 року в Управлінні СБ України в Донецькій області відбулися заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Під час виступу начальник Управління СБ України в Донецькій області Іванов О.В. зазначив, що завдяки ініціативам Президента України вшанування пам’яті жертв голодоморів останнім часом набуло високого морального звучання своїми указами та розпорядженнями, особистою участю у численних заходах В.Ющенко домігся активізації зусиль державних інституцій і громадських організацій щодо відновлення правди про найстрашнішу трагедію в нашій історії та визнання Верховною Радою України і світовим співтовариством Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

На виконання указів і доручень Глави держави Служба безпеки України розсекретила та оприлюднила всі наявні архівні документи про Голодомор. Створено виставку “Розсекречена пам’ять”, яку було продемонстровано в Києві, Донецьку та інших обласних центрах нашої країни. Спільно з Міжнародним благодійним фондом “Україна 3000” підготовлено і опубліковано науково-документальну книгу “Розсекречена пам’ять. Голодомор 1932-1933 років в Україні в документах ГПУ-НКВС”.

За словами Начальника Управління, правдиве висвітлення трагічних сторінок історії українського народу і надалі залишатиметься одним із пріоритетів діяльності органів держбезпеки. “Співробітники СБУ, пам’ятаючи про найсумніші події минулого, віддаючи належну шану безвинним жертвам тоталітаризму, з честю виконуватимуть свій громадянський і професійний обов’язок, докладатимуть усіх зусиль для утвердження та зміцнення засад законності, правопорядку, відстоювання національних інтересів і розбудови України як демократичної європейської держави, що прагне миру та порозуміння з усіма народами” – підкреслив Іванов О.В.

Прес-група Управління СБ України в Донецькій області

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
14:15, Сегодня