12 анімаційних фільмів Микити Лиськова

1 7 лютого о 19:00 в Платформі Тю відбудеть зустріч з аніматором Нікитою Лиськовим та показ його анімаційни робіт - " 12 анімаційних фільмів Микити Лиськова"

 

Микита Лиськов більше 10 років створює авторську анімацію, робить фільми за свій рахунок, без бюджету і державного фінансування. Постійно прймає участь у кінофестивалях, всіляко пропагує авторську некомерційну анімацію, проводить лекції-кінопокази з історії анімації, організував і веде заняття в «Школі авторської анімації» в Дніпрі.

 

Микита народився 1983 року в Дніпрі. Вивчав живопис в Художньому училищі, в 2012 році закінчив університет ім. Карпенко-Карого за фахом «режисура анімаційного кіно». Нещодавно його анімаційний фільм «Я купив велосипед» отримав гран-прі фестивалю Де Кіно, а його нова робота «The End» постійно прймає участь у кінофестивалях по всьому світу.

 

Під час лекції Микита покаже свої анімаційні фільми, детально розгляне процес їх створення, розповість, звідки приходять ідеї, і навіщо в сучасній Україні займатися авторської анімацією.

 

Подія у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/

events/146498606039474/

Будемо ради бачити вас на події та вдячні за висвітлення події на вашому ресурсі.

Другие события сейчас

English Movie Club в Мариуполе - смотри фильмы и изучай английский
D2Mariupol - движение твоего города
21 июля, 13:00
Старый Аэродром

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать