Монументально-декоративне мистецтво Али Горської

Раді сповістити, що 3 лютого о 19:00 в Платформі Тю, за адресою вул. Метрополицька 19, відбудеться артіст-ток Євгенії Моляр "Монументально-декоративне мистецтво Али Горської"
 

Душею українського шістдесятництва називають Алу Горську. Її мистецька діяльність та правозахисна були вкрай важдиві для цього явища. А для українского радянського монументального мистецтва її творчість була без перебільшення визначальною. "Прометеї", "Жінка-птаха", "Молода гвардія", "Боривітер", "Дерево життя", "Вітер" - унікальні роботи створені командою Али Горської. Вона об'єднувала навколо себе не тільки художників, залучала до співтворчості письменників, поетів, журналістів...
 
Кожна її робота - це масштабний творчий експеримент. Її погляд на монументалістику, її бачення синтезу - новаторство, котре важко уявити в рамках радянського мистецтва. Спробуємо проаналізувати її художній метод, у розвитку та становленні. А також подискутуємо про те, як поєднувалося в одній особі діяльність у царині державної пропаганди та участь і підримка антирадянських кіл.
Євгенія Моляр - мистецтвознавиця, учасниця самоорганізованої ініціативи ДЕ НЕ ДЕ. Працює над вивченням мистецтва та комеморативних практик в публічному просторі другої половини ХХ та початку ХХІ століття. Займається питаннями збереження та актуалізації мистецької спадщини радянського періоду.

Другие события сейчас

English Movie Club в Мариуполе - смотри фильмы и изучай английский
Лекция Дмитрия Данилова
21 июня, 19:00
Платформа ТЮ
Праздник
21 июня, 07:30
Городской сад

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать