Твори свою реальність! З 4 до 7 липня у селищі Немішаєво на Київщині відбудеться освітньо-мистецький фестиваль просто неба Osten-Sacken Off-Stage - Объявления на 0629.com.ua

Твори свою реальність! З 4 до 7 липня у селищі Немішаєво на Київщині відбудеться освітньо-мистецький фестиваль просто неба Osten-Sacken Off-Stage

К сожалению, объявление устарело
Фестиваль зародився у 2016 році з ідеї культурної децентралізації — головним для організаторів було зруйнувати монополію мільйонних міст на мистецькі події та надати молодим незалежним митцям майданчик для незаанґажованої творчості та самовираження. Основна локація – напівзруйнована садиба почату ХІХ століття Остен-Сакенів.

За чотири роки фестиваль змінювався та перетворювався, реагуючи на актуальні виклики. Цьогоріч Osten-Sacken Off-Stage проходить під гаслом «твори свою реальність» і ставить за мету створення нетворкінгової платформи для митців, громадських активістів та активної молоді.

Програмними ідеями фестивалю цьогоріч є трансформативність — спрямованість на творення та перетворення навколишньої дійсності та партиципативність — максимальна активна залученість учасників до креативного процесу змін.

Мистецька програма:

Театральна програма. Сучасні театральні колективи, які досліджують територію театру, продукують нові форми та змісти: КІТ, ЯКИЙ ГУЛЯЄ САМ ПО СОБІ (ТАМ); ШАФА (Кубара); ОСІНЬ НА ПЛУТОНІ (Сашко Брама); WELCOME TO (Майбуш); РЕКУРСІЯ (перформанс із Харкова);
Музична програма. Музичні гурти, чия діяльність спрямована не на створення комерційного продукту, а на розширення існуючих рамок, на пошук нових музичних форм та рефлексію актуальних тем сьогодення: Олексій Дьячков, Space Spice Boy, Karr, Vestibule та ін.
Кіно-програма. На фестивалі будуть презентовані сучасні українські документальні та художні фільми; відбудуться зустрічі з режисерами та героями документальних стрічок: ЛЮДИНА З ТАБУРЕТОМ, У ПОШУКАХ ЧУНГА-ЧАНГИ, АСКАНІЯ-НОВА, КОЛІР ФАСАДУ СИНІЙ.
Osten Young. Окрема програма фестивалю, створена в співпраці з освітнім драматургічним фестивалем «Тиждень актуальної п’єси» та проектом «Vidlikproject», в рамках якої будуть презентовані вистави та читання п’єс підлітків зі сходу України: ДИСКОТЕКА В АВДІЇВЦІ, ЩОДЕННИК, ТИША В АВДІЇВЦІ та ін.
Ленд-арт. Художники та урбаністи працюють до і протягом фестивалю, створюючи екологічні арт-об’єкти та функціональні інсталяції (зокрема глядацький амфітеатр) на території садиби й у селищі. Співпраця спільно з науково-мистецькою платформою «Острів».
Освітня програма:

Мистецька лабораторія спільно з Майстернею НЕТЕАТР. Місцева молодь разом з менторами фестивалю створять виставу, яка буде презентована в перший день.
Дискусійна платформа. Запрошені громадські активісти та організації з усієї країни візьмуть участь у дискусійній панелі, завданням якої є обговорення найбільш гостроактуальних тем сьогодення, обмін досвідом: мистецтво в умовах війни, культурна децентралізація та активізація громади, переосмислення культурної спадщини.
Платформа Work-in-progress. Артисти з мистецької програми організовуватимуть своєрідні майстерні work-in-progress в чотирьох напрямках – театр, музика, кіно, арт, долучитися до яких зможе кожен охочий. Після дводенної роботи увесь напрацьований матеріал буде скомпільовано в єдине театрально-перформативне дійство, яке буде презентовано в останній день.
Таким чином мистецька та освітня програма фестивалю присвячені активному творенню та перетворенню реальності. Відвідувачі фестивалю – (спів)учасники, а не пасивні спостерігачі. Можливість глядачам і митцям необмежено комунікувати та співпрацювати над творчими ініціативами – це експеримент, покликаний виявити реакцію-взаємодію між людьми, ідеями та фестивальним простором. Саме так втілюється головна мета Osten-Sacken Off-Stage – створення спільноти однодумців, яких поєднує не професія, вік чи соціальний статус, а прагнення критично осмислювати дійсність та реагувати на неї творчим актом.

Вхід на фестиваль - безкоштовний, за умови попередньої реєстрації за посиланням https://bitly.su/iBw1
Також до фестивалю можна долучитись у якості волонтера - https://bitly.su/J4rqG

Більше інформації на нашій сторінці у фейсбуці -https://www.facebook.com/events/686623338435534/

Фестиваль відбувається за підтримки Український культурний фонд, Немішаївська Селищна рада, Київська обласна державна адміністрація.
Рубрики
Спорт, отдых, туризм Хобби, увлечения Образование
Анастасия Саранча
Действия

Похожие объявления

Куплю бинокли, подзорный трубы и т.д
04:15, Сегодня
Предлагаем Вашему вниманию большой выбор школьной учебной и научно-популярной литературы для учащихс...
16:13, 8 июля
Занятия по английскому, немецкому, польскому языкам индивидуальный удобный график занятий:...
21:45, 16 июля
Мангалы, Барбекю, Наборы для каминов, Коптильня, Мариуполь фото, купить, заказать, цена. Мангалы....
08:38, Вчера
Сдам комфортабельные номера на посёлке Песчаный. Номера находятся на первой линии,рядом есть кафе «...
13:51, 7 июля
Куплю Военную форму до 1950 гг
04:15, Сегодня