Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей - Объявления на 0629.com.ua

Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей

К сожалению, объявление устарело
1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -

карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, -

карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

Примітка. У статтях 164 і 165 цього Кодексу під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) або на утримання непрацездатних батьків слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця, приватного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за три місяці відповідних платежів.
Рубрики
Юридические услуги
Ольга
Действия

Похожие объявления

Сдам 1 ком.квартиру на Черемушках 2/5 не угловая теплая. Со всей мебелью и техникой. Цена 4000грн +...
09:02, Вчера
Предоставляем юридическую помощь по отмене депортации и юридические консультации. Депортация достав...
17:44, 10 января
Представительский офис в Мариуполе предлагает услуги по международному праву и арбитражу, предоставл...
10:21, 10 января