РОЗВИВАЙ СВІЙ ВИД СПОРТУ РАЗОМ З ЮСТИЦІЄЮ!

К сожалению, объявление устарело
Юстиція Донеччини кожен день проводить активну роботу з реєстрації громадських об’єднань. Організації створюються різноманітні, вони об’єднують представників національних меншин, ветеранів, пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, активістів охорони природи, але найбільш популярним є фізкультурно-спортивне спрямування. У 2018 році з усіх зареєстрованих організацій певної спрямованості кожна третя організація обрала такий напрямок.

Працівник юстиції Донеччини Марія Темчишина звертає увагу на основні особливості щодо громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості.

Основи їх діяльності визначено в Законі України «Про фізичну культуру і спорт». Метою таких угрупувань є задоволення потреб їх членів у сфері фізичної культури і спорту.
Умовно об’єднання фізкультурно-спортивної спрямованості можна поділити на фізкультурно-спортивні товариства, які сприяють розвитку фізичної культури та спорту в цілому, та спортивні федерації, які сприяють розвитку певного виду спорту.

У найменуванні спортивної федерації зазначається вид спорту, розвитку якого вона сприяє. У найменуванні спортивної федерації інвалідів зазначається відповідна вада здоров’я.
Додаткові можливості, такі як представлення виду спорту у відповідних міжнародних спортивних федераціях, надаються об’єднанням, які представляють такий спорт, що визнано в Україні.

Перевірити цю інформацію можна в Реєстрі визнаних видів спорту в Україні (http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/28229).

Цікаво, що на території Донецької області популярністю користуються шаховий спорт, мотоспорт, ігри з м’ячем (футбол, волейбол, баскетбол, футзал, регбі), боротьба (бокс, кикбоксинг, тхеквандо, греко-римська боротьба). Але реєструються й менш поширені – кізомби, пожежно-прикладного спорту. А якщо Ви захоплюєтесь футболом, то звичайно чули про діяльність ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» та її вплив на розвиток футболу в Донецькій області.

Загальні відомості про зареєстровані громадські об’єднання можна отримати з Реєстру громадських об’єднань (http://rgo.informjust.ua/), пошук в якому здійснюється, в тому числі, за спрямованістю громадського об’єднання.

Нагадуємо, що кожній зацікавленій особі завжди будуть раді надати консультацію з юридичної частини зазначених питань за телефонами: 0626442500, 0626417446 або на особистому прийомі за адресою: бул. Машинобудівників, 32, каб.406, м. Краматорськ, Донецька область, 84313.
Юстиція відкрита для людей!
Рубрики
Юридические услуги
Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань ГТУЮ у Донецькій області
Показать номер
Действия

Похожие объявления

Должностные обязанности: • Специалист широкого профиля (помощник руководителя, кадровик, юрист, бух...
10:45, 12 октября
Срочно!!!Куплю квартиру 1-3х комнатную у хозяина. За адекватную цену.
17:47, Вчера
Компания «Мариуполь -Консалтинг» - Ваш надежный партнер для предпринимателей и предприятий различног...
10:29, 15 октября
Основные обязанности: • Консультации клиентов по услугам отдела. • Прием, проверка документов от к...
09:23, 12 октября
А саме: - безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; - першочергове зубопротезування; -...
15:07, 15 октября
потерян паспорт на имя Гуржий Максим Сергеевич. Просьба вернуть за вознаграждение.
19:25, 9 октября