РОЗВИВАЙ СВІЙ ВИД СПОРТУ РАЗОМ З ЮСТИЦІЄЮ! - Объявления на 0629.com.ua

РОЗВИВАЙ СВІЙ ВИД СПОРТУ РАЗОМ З ЮСТИЦІЄЮ!

К сожалению, объявление устарело
Юстиція Донеччини кожен день проводить активну роботу з реєстрації громадських об’єднань. Організації створюються різноманітні, вони об’єднують представників національних меншин, ветеранів, пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, активістів охорони природи, але найбільш популярним є фізкультурно-спортивне спрямування. У 2018 році з усіх зареєстрованих організацій певної спрямованості кожна третя організація обрала такий напрямок.

Працівник юстиції Донеччини Марія Темчишина звертає увагу на основні особливості щодо громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості.

Основи їх діяльності визначено в Законі України «Про фізичну культуру і спорт». Метою таких угрупувань є задоволення потреб їх членів у сфері фізичної культури і спорту.
Умовно об’єднання фізкультурно-спортивної спрямованості можна поділити на фізкультурно-спортивні товариства, які сприяють розвитку фізичної культури та спорту в цілому, та спортивні федерації, які сприяють розвитку певного виду спорту.

У найменуванні спортивної федерації зазначається вид спорту, розвитку якого вона сприяє. У найменуванні спортивної федерації інвалідів зазначається відповідна вада здоров’я.
Додаткові можливості, такі як представлення виду спорту у відповідних міжнародних спортивних федераціях, надаються об’єднанням, які представляють такий спорт, що визнано в Україні.

Перевірити цю інформацію можна в Реєстрі визнаних видів спорту в Україні (http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/28229).

Цікаво, що на території Донецької області популярністю користуються шаховий спорт, мотоспорт, ігри з м’ячем (футбол, волейбол, баскетбол, футзал, регбі), боротьба (бокс, кикбоксинг, тхеквандо, греко-римська боротьба). Але реєструються й менш поширені – кізомби, пожежно-прикладного спорту. А якщо Ви захоплюєтесь футболом, то звичайно чули про діяльність ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» та її вплив на розвиток футболу в Донецькій області.

Загальні відомості про зареєстровані громадські об’єднання можна отримати з Реєстру громадських об’єднань (http://rgo.informjust.ua/), пошук в якому здійснюється, в тому числі, за спрямованістю громадського об’єднання.

Нагадуємо, що кожній зацікавленій особі завжди будуть раді надати консультацію з юридичної частини зазначених питань за телефонами: 0626442500, 0626417446 або на особистому прийомі за адресою: бул. Машинобудівників, 32, каб.406, м. Краматорськ, Донецька область, 84313.
Юстиція відкрита для людей!
Рубрики
Юридические услуги
Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань ГТУЮ у Донецькій області
Показать номер (06264) 1-74-46
Действия

Похожие объявления

Срочно!Продам 4х.ком.квартиру, "чешку", пер. Рижский, ор-р ОШ № 41, рынок Вечерний, Этажность 7/9,...
10:08, Сегодня
Продам 2х.ком.квартиру в Центральном районе ориентир парк "Победы" (Самолёт) Площадь 47 / 28 /6 кв....
10:08, Сегодня
Продам дипломатичний паспорт України Преимущество паспорта:...
18:34, 14 января
Срочно!Продам 3х ком.квартиру "Сталинка" Кальмиусский район ул.24 квартал, ориентир маг.АТБ или Доне...
10:09, Сегодня
Сдам 2х.ком.квартиру Приморский район ориентир "Коралл" Комнаты раздельные, этажность 1/5,не углова...
11:13, Сегодня