Чи потрібно земельній ділянці присвоювати кадастровий номер?

К сожалению, объявление устарело
Наразі у багатьох громадян України залишилися державні акти на землю старого зразку. Такі акти видавалися в період, коли присвоєння кадастрових номерів не передбачалося.
Чи є чинними ці державні акти, що таке кадастровий номер, коли він присвоюється та для чого потрібний розповість провідний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Маріанна Царьова.

Державні акти на землю старого зразку, хоч і не містять інформації про кадастровий номер, проте вважаються дійсними. Але для укладення договору купівлі – продажу нерухомості, передачі в оренду, тощо, виникають проблеми у зв’язку з відсутністю кадастрових номерів земельних ділянок в державних актах.

Виходячи із змісту статті 132 Земельного Кодексу України, угоди про перехід права власності на земельні ділянки, які укладаються в письмовій формі та нотаріально посвідчуються, повинні містити кадастровий номер земельної ділянки.

Кадастровий номер це своєрідний, індивідуальний, що не повторюється по всій території України, унікальний номер, який присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Кадастровий номер є обов’язковим атрибутом будь-якого документу, що посвідчує право власності громадянина на земельну ділянку. Присвоєння кадастрового номера означає, що інформація про земельну ділянку занесена в єдину державну електронну базу.

Слід відмітити, що зміна власника, зміна цільового призначення земельної ділянки не тягнуть за собою зміни кадастрового номера.
Для присвоєння кадастрового номера земельній ділянці власнику або набувачу права на земельну ділянку необхідно звернутися до територіального органу Держземагентства України.
Рубрики
Юридические услуги
Відділ розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації ГТУЮ у Донецькій області
Показать номер
Действия

Похожие объявления

Предприятию в связи с расширением требуется менеджер по подбору персонала. Обязанности: подбор и обу...
08:01, 21 октября
потерян паспорт на имя Гуржий Максим Сергеевич. Просьба вернуть за вознаграждение.
19:25, 9 октября
А саме: - безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; - першочергове зубопротезування; -...
15:07, 15 октября
Срочно!!!Куплю квартиру 1-3х комнатную у хозяина. За адекватную цену.
10:42, Вчера
Компания «Мариуполь -Консалтинг» - Ваш надежный партнер для предпринимателей и предприятий различног...
10:29, 15 октября
Обязанности сотрудника: - прием звонков - назначение встреч - ведение журнала регистрации посети...
15:36, 17 октября