Відповідальність за несплату аліментів!

К сожалению, объявление устарело
Хоча законодавчо і відрегульований процес виплати і отримання аліментів, але, на жаль, не кожен батько слід встановленим нормам і намагається ухилятися від їх сплати.
Якщо розмір заборгованості зі сплати аліментів перевищує 3 місяці: відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників; майно боржника арештовується держвиконавцем, вилучається і реалізується;
Боржників, які не платять аліменти понад 6 місяців, до моменту повного погашення боргу позбавляють права виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни. Окрім цього, боржників притягують до адміністративної відповідальності у вигляді виконання суспільно-корисних робіт, оплата за які йде на погашення боргу перед дитиною.
У разі відсутності відомостей про місце перебування боржника, за поданням виконавця судом виноситься рішення про розшук боржника.
Але тут їх підстерігає небезпека, яка полягає в кримінальної відповідальності, передбаченої статтею 164 Кримінального кодексу України. За злісне ухилення від сплати аліментів (більше 3 місяців), боржника можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Для цього стягувачу необхідно звернутися в органи Національної поліції за місцем проживання боржника.
Тому варто задуматися, чи потрібно прирікати себе на кримінальну відповідальність за те, що і так кожен батько повинен дати своїй дитині.

Лівобережний ВДВС м Маріуполь
Рубрики
Юридические услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Никаких авторазмещалок! Размещают объявления живые люди. Мы знаем как сделать Ваше объявление види...
13:45, 14 апреля
Свершили промах с покупкой ненадежного, фактически проигрышного вклада? Не располагаете информацией,...
14:56, 12 апреля
Шукаєте роботу у Польщі з гідною оплатою? Маєте навики і досвід роботи на підприємствах легкої, харч...
02:52, 10 апреля
Юридическая консультация для многих из нас давно стала насущной необходимостью,причин для этого множ...
10:55, 12 апреля
Для того, щоб перевірити наявність боржника в Єдиному реєстрі боржників треба ввести прізвище, ім’я,...
14:22, 12 апреля