Порядок і умови надання щорічних відпусток. Відкликання з відпустки - Объявления на 0629.com.ua

Порядок і умови надання щорічних відпусток. Відкликання з відпустки

К сожалению, объявление устарело
Щорічні основна та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.
У разі надання зазначених відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу, крім визначених законом випадків, коли ці відпустки за бажанням працівника надаються повної тривалості.
Щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року.
Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості їх відпочинку.
Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.
Поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості допускається на прохання працівника за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.
Невикористана частина щорічної відпустки має бути надана працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.
Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства, установи, організації з додержанням вимог частини шостої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. У разі відкликання працівника з відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки.
Рубрики
Юридические услуги
Ольга
Действия

Похожие объявления

Юридическая фирма " Вы имеете право " предлагает услуги правовой помощи по кредитным долгам, судебны...
13:02, 29 ноября
Оформление документов – первое получение, восстановление после утери или с нуля. Паспорт Украины, з...
16:08, 28 ноября
Срочно!!!Сниму квартиру у хозяина на долгий срок Желательно Центральный или Приморский район.Рассмо...
11:17, Вчера
Если Вам пришлось столкнуться с тем, что работодатель в Польше не выплатил надлежащей заработной пла...
17:55, 4 декабря
Наша цель - сохранить оригинальное покрытие, а если это невозможно, максимально восстановить изначал...
19:37, 11 декабря
Сдам долгосрочно ЭКСКЛЮЗИВНУЮ 1 ком.квартиру для состоятельных клиентов Квартира с капитальным рем...
11:18, Вчера