Бургер важко назвати корисною їжею. Адже кількість калорій значна: там і булка, і котлета смажена, і соус. Поціновувачі м’яса іноді не можуть встояти перед ароматним та апетитним бюргером. Якщо ви також любите інколи поласувати бюргером, тоді на https://lviv.eda.ua/burgery замовляйте цю страву з найкращого львівського ресторану.

Найголовніше в бургері — хороша, товста і соковита котлета. Вона, до речі, може бути не тільки яловичою, але і курячою, і навіть рибною. Ще один важливий компонент — біла булочка, повітряна і м'яка, бажано, випечена самостійно, а не куплена в магазині. У правильному бургері хліб не повинен бути основним джерелом смаку, він лише доповнює страву, точно так само, як соус і свіжі овочі.

Для приготування бургерів використовується яловичина, ідеально, якщо вона буде мармуровою. Дуже важливо дотримувати співвідношення м'яса, жиру і додаткових інгредієнтів, серед яких можуть бути сіль, перець, будь-які спеції, цибуля, діжонська гірчиця. Краще всього купувати лопатку, ця частина досить м'яка і містить необхідну кількість жирових прошарків, які роблять котлету соковитою. Якщо ви хочете зробити справжній бургер, то доведеться використовувати не фарш, а мелене м'ясо.

Після того, як ви його подрібніть, м'ясо потрібно добре вимішати зі спеціями і дати йому «відпочити» в холодильнику хоча б пару годин. Потім можна сформувати котлети. Світовий стандарт товщини котлети для бургера — 1 дюйм або 2,54 см, саме такий розмір дозволяє максимально дотриматися прожарювання. Сирі котлети потрібно на півгодинки відправити в холодильник, це робиться для того, щоб при смаженні вони тримали форму і не розвалювалися.

Важлива порада: яйця додавати до котлетної маси не додавати! Не смажте котлети відразу ж після формування, вона не буде тримати форму!

Котлету для бургера можна смажити на решітці або на будь сковороді — чавунної, тефлонової, мармурової. У кожної з них є свої переваги і недоліки. Чавунна ідеально пересмажує м'ясо, але для повсякденного використання занадто важка, тефлонова сковорода-гриль хороша тим, що при смаженні в ній жир стікає у спеціальні борозенки, а не залишається на поверхні, а ще на котлеті виходить красивий малюнок, мармурова зручна у використанні, але дуже складна у догляді.

Головне, щоб у сковороди було товсте дно і вона добре витримувала вплив високих температур, адже теплова обробка м'ясних виробів повинна проводитися при температурі близько 300 градусів.